Immergas z bogatą ofertą na targach Interbud 2014

W dniach 14-16 lutego 2014 w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym w Łodzi odbyła się jedna z największych wystaw branży budowlanej w Polsce - Targi Budowlane Interbud. Wśród 304 tegorocznych wystawców swoją ofertę zaprezentowała również firma Immergas.

Immergas z bogatą ofertą na targach Interbud 2014

21. edycja targów przyciągnęła dużą liczbę wystawców i odwiedzających poszukujących nowoczesnych rozwiązań z zakresu technik budowlanych, odnawialnych źródeł energii oraz dociepleń budynków. Z szerokiego wachlarza przedstawionej oferty Immergas szczególne zainteresowanie zwiedzających znalazła pompa ciepła Immerwater, kocioł kondensacyjny Hercules Solar oraz nowość na rynku - hybrydowy panel słoneczny PV 300W Hybryda. Hybrydowy panel słoneczny to połączenie kolektora słonecznego płaskiego, przetwarzającego energię słoneczną w energię cieplną, z modułem fotowoltaicznym przetwarzającym promieniowanie słoneczne w prąd elektryczny.

Wspólna ekspozycja marki Immergas z partnerem handlowym, firmą Therm-Instal, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród osób poszukujących nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań w zakresie ogrzewania. Stoisko zgromadziło zespół doświadczonych instalatorów, którzy podczas trzech dni targów służyli fachowym doradztwem, specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem.

Na targach promowany był również nowy portal internetowy www.dobryhydraulik.eu, który powstał w odpowiedzi na potrzeby Klientów poszukujących wykwalifikowanych fachowców, którym można powierzyć wykonanie naprawy czy kompleksowej instalacji ogrzewania w domu.

źródło i zdjęcie: IMMERGAS


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT