PRODUCENCI
Boryszew Erg
ul.Sierpnia 106, 96-500  Sochaczew
tel. 46 863 02 01

Firma BORYSZEW ERG S.A., należy do jednej z największych w Polsce grup przemysłowych - Grupy Kapitałowej BORYSZEW S.A. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktową, w której znajdziecie Państwo m.in. znane pod marką Borygo® płyny do chłodnic, gamę materiałów budowlanych, klejów do papieru i drewna, opakowań z tworzyw sztucznych oraz środków chemicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Boryszew Spółka Akcyjna to firma z tradycją. W oparciu o wieloletnie doświadczenie oferujemy naszym klientom szeroki asortyment produktów, utrzymując silną i stabilną pozycję na rynku.

  • Tradycyjnym przedmiotem działalności firmy jest produkcja środków pomocniczych do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na tę grupę składają się m.in środki chemiczne służące przetwarzaniu polichlorku winylu.
  • Boryszew jest jedynym polskim producentem z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji płynów niezamarzających do chłodnic samochodowych Borygo®, wytwarzanych na bazie  glikolu monoetylenowego i glikolu monopropylenowego.
  • Nasza oferta to również wyroby skierowane do sektora budowlanego – siding i podsufitka, wykonane z polichlorku winylu oraz drzwi zewnętrzne, wewnątrzklatkowe, techniczne i gospodarcze.
  • Wśród naszych produktów znajduje się także niezamarzający płyn na bazie glikolu etylenowego do instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, solarnych, grzewczych i pomp ciepła.
  • Opierając się na wieloletnim doświadczeniu technologicznym i handlowym, Boryszew ERG oferuje również znane na polskim rynku kleje pod marką CR, Winilep i Dewinol, oparte na wodnych dyspersjach polioctanu winylu z dodatkami uszlachetniającymi.
  • Rynek opakowań rozwija się w ostatnich latach bardzo dynamicznie, wymuszając na producentach opakowań wytwarzanie wyrobów estetycznych i najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, proponujemy naszym klientom różnorodne rozwiązania, oferując opakowania wykonane ze spienionego polistyrenu i spienionego polipropylenu, a także szereg opakowań z polietylenu i polipropylenu, m.in. beczki, wiadra i łubianki.
ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT