Boryszew dołączył do Rady Programowej Re-Source Poland Hub

Grupa Boryszew, dzięki działaniom podjętym na rzecz poprawy jakości środowiska w Polsce, dołączyła do Rady Programowej Re-Source Poland Hub. Co istotne, przedstawiciele Grupy Boryszew mieli okazję wystąpić w roli ekspertów na konferencji „Tania, czysta energia z OZE dla przemysłu” organizowanej przez forum.

Boryszew dołączył do Rady Programowej Re-Source Poland Hub

Grupa Boryszew w zgodzie z naturą 

Re-Source Poland Hub to platforma mająca na celu zrzeszanie odbiorców i dostawców energii odnawialnej. Celem forum jest podejmowania działań na rzecz tworzenia lepszych ram regulacyjnych dla rozwoju umów zakupu energii odnawialnej od jej wytwórców (PPA), edukacja interesariuszy oraz kształtowania możliwości ich współpracy.

Podczas konferencji „Tania, czysta energia z OZE dla przemysłu” poruszane będą kwestie istotne dla przemysłu w Polsce. Organizatorzy konferencji położyli duży nacisk na aspekt edukacyjny. To szansa przede wszystkim dla odbiorców, aby zrozumieć specyfikę kontraktów cPPAs oraz zapoznać się z jej wariantami, co pomoże w przyjęciu modelu najbardziej odpowiadającemu profilowi działalności danego przedsiębiorstwa.

Kornel Koronowski, COO Boryszew Energy wziął udział w panelu „Wprowadzenie do corporate PPAs”, który był warsztatem edukacyjnym dla odbiorców energii. W konferencji wzięło udział około 200 osób z Polski i zagranicy. Grupa Boryszew nie tylko podzieliła się swą ekspertyzą, ale także otrzymała solidną dawkę wiedzy, która ułatwi optymalizowanie kosztów energii.

Źródło i zdjęcia: Grupa Boryszew 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE