Oferta płynów do chłodnic od Boryszew ERG

BORYGO to marka, która produkuje płyny do chłodnic spełniające najwyższe standardy jakości. Można je stosować do każdego auta. W ofercie BORYGO znajdziesz płyn do chłodnicy w opakowaniach o różnych pojemnościach (1l, 5l lub więcej). W ten sposób dobierzesz odpowiednią objętość do swoich potrzeb. Udostępniamy płyny w ilościach przemysłowych, dlatego możesz zaopatrzyć swoją firmę przewozową na długi czas.

Oferta płynów do chłodnic od Boryszew ERG

Boryszew ERG to producent płynów motoryzacyjnych również do samochodów ciężarowych oraz ciężkich maszyn budowlanych. U nas kupisz płyn do chłodnic dopasowany do układu chłodzenia silnika. 

Płyn do chłodnic Nanoborygo

Nanopłyn do chłodnic samochodowych zwiększa wydajność układów chłodzenia w samochodach spalinowych i elektrycznych. Innowacyjne parametry użytkowe to zwiększone przewodnictwo cieplne, odpowiadające za efektywność procesu chłodzenia i grzania w układach grzewczo-chłodzących. Za poprawę przewodnictwa cieplnego odpowiedzialne są nanododatki (czyli dodatki cząstek stałych w rozmiarze 10-9 nano).

Nanododatki z uwagi na swoje rozmiary, w tym również niezwykle rozwiniętą powierzchnię właściwą, charakteryzują się odmiennymi właściwościami niż te same materiały w skali makro. W przypadku zastosowanych nanododatków uzyskano znaczny wzrost przewodnictwa cieplnego.

Płyn do chłodnic Borygo SUPREME G12++

Spełniający normy G12++ płyn do chłodnic o bardzo wysokich parametrach. To wielosezonowy płyn do chłodnic samochodowych. Wyprodukowany na bazie glikolu etylenowego o wysokiej czystości jest przeznaczony do stosowania w układach chłodzenia silników samochodów. Płyn do chłodnicy G12 plus pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury silnika.

Płyn do chłodnic Borygo Ultimate G13

Płyn chłodniczy BORYGO Ultimate G13 ma znakomite właściwości niskiej krzepliwości oraz chłodzenia. Jest także wytwarzany na bazie gliceryny, która jest bardziej przyjazna środowisku niż glikol. Świetnie nadaje się do ochrony przed korozją oraz osadami kredy.

Borygo ULTIMATE G13 to płyn, który zawiera krzemianowe dodatki, co zwiększa ochronę aluminiowych elementów. Szczególnie dobrze sprawdza się w chłodnicach wykonanych ze stopu aluminium, magnezu i żeliwa. Nie zaleca się stosowania płynów o specyfikacji G13 do starszych pojazdów - wtedy lepiej postawić na płyn chłodniczy BORYGO G12 lub G11.

Płyn do chłodnic Borygo Nowy

Doskonale znany, wielosezonowy płyn do chłodnic samochodowych na bazie glikolu etylenowego.

Płyn do chłodnic Borygo EKO

Ekologiczny płyn do chłodnic samochodowych na bazie nietoksycznego glikolu propylenowego.

Płyn do chłodnic Borygo Premium Extended Life

Płyn BORYGO Premium Extended Life został wyprodukowany na bazie glikolu etylenowego o wysokiej czystości i jest przeznaczony do stosowania w układach chłodzenia silników samochodów. Spełnia normy G12 i G12+.

Płyn do chłodnic Borygo Start

Wysokiej jakości płyn i koncentrat płynu do chłodnic samochodowych, przeznaczony dla klientów ceniących jakość i ekonomiczną eksploatację.

Płyn do chłodnic Borygo Truck

Pierwszy polski płyn przeznaczony dla konkretnych typów silników: samochodów ciężarowych oraz ciężkich maszyn budowlanych.

Płyn do chłodnic Ergofryz

Specjalistyczny produkt do napełniania układów chłodzenia silników dużych maszyn budowlanych i maszyn specjalnych.

Źródło i zdjęcia: Boryszew Erg

 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT