PRODUCENCI
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
ul.Karola Szajnochy 11, 85-738  Bydgoszcz
tel. 52 332 77 93, 608 820 412, 784 487 321

DABROwent - to firma z 15-letnim doświadczeniem w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

Zajmujemy się dystrybucją urządzeń i elementów instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Wykorzystując znajomość branży służymy pomocą naszym Klientom.

Nasze atuty to:

  • kompleksowa oferta - pozwoli Państwu zaoszczędzić nie tylko pieniądze ale również czas - jakże istotny w dzisiejszym świecie szybka realizacja zamówień - dokładamy wszelkich starań aby do minimum skrócić realizację Państwa zamówień. Spora część asortymentu dostępna jest z magazynu.
  • wsparcie techniczne - wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwalają nam służyć doradztwem aby w rezultacie osiągnąć zadowolenie Klienta atrakcyjne warunki handlowe – rozeznanie w branży i współpraca z czołowymi producentami na rynku wentylacyjnym pozwalają nam proponować Państwu korzystne warunki zakupu kontakt z Klientem - staramy się każdego Klienta traktować indywidualnie, gdyż zależy nam na długofalowych relacjach. Staramy się aby udzielane informacje były rzetelne i prawdziwe. Chcielibyśmy aby Klient mógł na nas polegać.

Mamy nadzieję, że firma, którą stworzyliśmy zdobędzie zaufanie naszych Klientów. Tym, którzy już nam zaufali bardzo dziękujemy a tym z Państwa, którzy mają wątpliwości bądź jeszcze nas nie znają oferujemy nasze zaangażowanie i dobre warunki handlowe.

Życząc Państwu i sobie owocnej współpracy

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT