Hurtownia klimatyzacji DABROwent została dystrybutorem koreańskiej marki Hyundai

Hurtownia klimatyzacji DABROwent została dystrybutorem koreańskiej marki. Klimatyzatory Hyundai wracają na polski rynek w nowej odsłonie. Marka rozpoznawana głównie jako producent aut, jest również znana ze swoich produktów RTV/AGD. Spółką córką koncernu zajmującą się elektroniką jest Hyundai Electronics, która powstała już w 1983 roku.

Hurtownia klimatyzacji DABROwent została dystrybutorem koreańskiej marki Hyundai

Szeroka gama klimatyzatorów

Lokalny dystrybutor klimatyzatorów Hyundai, hurtownia DABROwent, posiada pełną ofertę koreańskiego producenta. Poczynając od klimatyzatorów SPLIT, poprzez modele MULTI-SPLIT, a kończąc na jednostkach kanałowych, kasetonowych, czy przypodłogowych. Ciekawostką jest między innymi model Titanium posiadający filtry z witaminą C oraz jonami srebra.

DABROwent do zakupów klimatyzatorów dodaje lodówki

W związku z premierą asortymentu Hyundai w DABROwent, bydgoska hurtownia klimatyzacji przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję. Przy jednorazowym zakupie klimatyzatorów za minimum 5 000 zł netto, firma dodaje lodówkę z napojami energetycznymi. Oferta specjalna trwa do wyczerpania zapasów. Więcej o promocji przeczytasz na stronie internetowej DABROwent – kliknij tutaj.

DABROwent jest lokalnym dystrybutorem klimatyzatorów Hyundai od 6 kwietnia br.

źródło i zdjęcia: DABROwent

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
Warto przeczytać
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT