Z DABROwent prosta droga na Kubę

Hurtownia wentylacyjna organizuje konkurs dla swoich Klientów, w którym główną nagrodą jest rejs po Antylach i zwiedzanie Hawany. To jednak nie żart
Inicjatywa rozpoczęta 1 kwietnia przez DABROwent, wcale nie okazała się primaaprilisowym żartem.

Z DABROwent prosta droga na Kubę

Postaw na DABROwent  - prosta droga na KubęBydgoska hurtownia wentylacyjna właśnie rozpoczęła konkurs: Obierz kurs na DABROwent. Wygraj rejs na Kubę! Jak można się domyśleć główną nagrodą w rywalizacji zorganizowanej przez DABROwent jest rejs (zwycięzcy odwiedzą m.in. Kubę, Jamajkę, Kajmany oraz Meksyk), na który zostanie zabranych 6 klientów firmy.

Zbieraj kokosy i leć na Kubę

Hurtownia podzieliła swój konkurs na dwa etapy. Po zakończeniu pierwszego (31 września br.) można wygrać mniejsze nagrody, np. tablet Apple, czy power bank. Koniec drugiego etapu i zarazem finał konkursu nastąpi 8 lutego. I właśnie wtedy poznamy sześciu szczęśliwców, którzy zostaną zabrani na rejs.

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Najpierw należy zarejestrować się na https://budownictwob2b.pl/instalacje, aby móc zbierać kokosy (punkty). Za każde wydane 100 zł netto klient uzyskuje 1 kokosa.

Sześć przedsiębiorstw, które zbierze największą ilość kokosów wygra rywalizację. Więcej informacji można uzyskać na www.dabrowent.pl/rejs oraz na dedykowanej stronie konkursowej: https://budownictwob2b.pl/instalacje.

Partnerem konkurs Postaw na DABROwent. Wygraj rejs na Kubę! jest bydgoskie biuro podróży Magellan Travel Concierge (www.magellan24.pl). Konkurs z Kubą w tle, to kolejna, po rywalizacji z biletami na EURO 2016 (czytaj więcej tutaj) oraz Eksplozji wiedzy (czytaj więcej tutaj) inicjatywa, którą DABROwent organizuje dla swoich Klientów. Do końca  roku zostało jeszcze trochę czasu, być może znowu zostaniemy zaskoczeni przez tą nietuzinkową firmę?

źródło i zdjęcia: DABROwent

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT