DABROwent poszukuje superbohatera!

Czy pracownik może być herosem? Jak się okazuje w DABROwent jest to możliwe. Bydgoska hurtownia wentylacyjna DABROwent we wrześniu rozpoczęła proces rekrutacji nowego sprzedawcy, a właściwie: „Super Handlowca w branży HVAC”.

DABROwent poszukuje superbohatera!

W zabawnie napisanym ogłoszeniu firma opisuje superlatywy pracy w DABROwentcie. Z anonsu dowiadujemy się, jednak nade wszystko o stanowisku pracy. Firma w zakresie obowiązku swojego nowego pracownika umieściła między innymi rycerskie reprezentowanie swoich interesów na rynku czy odważne sprzedawania produktów z asortymentu hurtowni.

DABROwent szuka pracownika, który będzie miał waleczne serce i nieustraszony charakter, będzie również posiadał tajemną wiedzy techniczną z zakresu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Do tego niezbędne jest posiadanie prawa jazdy na batmobil.

Całe ogłoszenie możecie przeczytać na naszym portalu oraz na stronie hurtowni wentylacyjnej DABROwent: www.dabrowent.pl/rekrutacja-handlowiec

Czy nowa forma rekrutowania pracowników sprawdzi się w bydgoskiej firmie? Nie omieszkamy zapytać po procesie rekrutacji. A Was zachęca taka niestandardowa forma do dołączenie do DABROzałogi?

WYŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ JUŻ TERAZ: Super Handlowiec w branży HVAC

źródło i zdjęcie: DABROwent

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT