DABROwent Wakacje z Chemikiem - relacja

DABROwent od początku swojej działalności jest stabilnym partnerem handlowym oraz przyjacielem sportowców. Tym razem bydgoska hurtownia sponsorowała DABROwent Wakacje z Chemikiem. Największą imprezę piłkarską skierowaną do najmłodszych dzieci w regionie.

DABROwent Wakacje z Chemikiem - relacja

Inicjatywa DABROwent była organizowana wspólnie z klubem Chemik Bydgoszcz i miała za cel zaaktywizować bydgoskie dzieci do aktywnego spędzania wakacji.

Bez wątpienia cel ten został zrealizowany. Przez cały miesiąc pod okiem fachowców na boiskach przy ulicy Glinki 79 trenowało blisko 400 młodych adeptów piłki nożnej.

Na finałowej gali, która odbyła się 30 lipca 2015 r., wszystkie dzieci uczestniczące w imprezie dostały gadżety od DABROwent – m.in. piłkę typu zośka. Podczas finału, w którym honorowymi gośćmi byli między innymi właściciele firmy, państwo Katarzyna i Maciej Dąbrowscy oraz Prezydent Miasta Bydgoszcz, Rafał Bruski, rozdano również piłkarskie upominki z podpisami Kamila Glika oraz Pawła Wszołka.

Zwieńczeniem DABROwent Wakacji z Chemikiem był pokaz footbagu, pana Rafała Kalety (mistrz świata z Oakland - 2010 r.).

Zobacz próbkę umiejętności Rafała Kalety!

Więcej informacji o imprezie można przeczytać na https://dabrowent.pl/aktualnosci/zoskowy-final-dabrowakacji-na-chemiku/

Firma DABROwent jest nie tylko mecenasem sportowym, jednego z największych talentów polskiego żużla, Szymona Woźniaka, klubów Polonia Bydgoszcz, Chemik Bydgoszcz, ale również czynnie wspiera biegaczy i rowerzystów. Reprezentacja hurtowni aktywnie bierze udział w rywalizacjach regatowych na Mazurach.

źródło: materiały prasowe DABROwent

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT