Hurtownia DABROwent otwiera biuro w Warszawie

Już od lutego do dyspozycji firm z branży HVACR w stolicy będzie nowo otarte biuro handlowe hurtowni wentylacyjnej DABROwent. Biuro mieści się przy ulicy Powstańców Śląskich 89/224 na warszawskim osiedlu Bemowo. Godziny otwarcia placówki to 8:00-16:00. Telefon kontaktowy do pracowników obsługi biura: +48 518 306 323.

Hurtownia DABROwent otwiera biuro w Warszawie

"Chcemy wychodzi naprzeciw potrzebom naszych kontrahentów z Warszawy i okolic, dlatego zdecydowaliśmy się na otworzenie biura handlowego w Warszawie" - mówi redakcji Katarzyna Dąbrowska z DABROwent.

Przedstawiciele bydgoskiej hurtowni podkreślają, iż kwestia obsługi klienta, obok szybkich dostaw i optymalizacji cen,  jest dla firmy kluczową wartością.

"DABROwent nadal będzie stawiał na świetny kontakt i otwartość w stosunku do Kontrahentów" - podkreśla właścicielka przedsiębiorstwa.

Firma DABROwent jest jedną z największych hurtowni wentylacyjnych w województwie Kujawsko-Pomorskim. W ofercie firmy znajduje się pełen asortyment produktów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz asortymentu związanego z systemami odkurzania centralnego (hurtownia jest regionalnym dystrybutorem Disan i Enke).

żródło i zdjecia: DABROwent


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
Warto przeczytać
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT