Konkursowa rywalizacja bydgoskiej hurtowni wentylacji została zakończona po finale pełnym emocji!

Znamy już zwycięzcę jednego z największych w tym roku konkursów w branży HVAC! Po emocjonującym finale i zaciętej rywalizacji, główna nagroda, czyli Mercedes Citan, powędrowała do zespołu z firmy Instal-Eko.

Konkursowa rywalizacja bydgoskiej hurtowni wentylacji została zakończona po finale pełnym emocji!

Uroczystego przekazania wygranej dokonali, organizatorzy przedsięwzięcia, właściciele hurtowni wentylacyjnej DABROwent, państwo Katarzyna i Maciej Dąbrowscy oraz pani Anna Frelik (właścicielka salonu Mercedesa w Bydgoszczy).

Ostatni etap współzawodnictwa organizowanego przez bydgoską hurtownię wentylacji przebiegał pod znakiem pełnych adrenaliny rajdowych wyścigów WRC. Kierowcy z ponad dwudziestu firm walczyli między sobą w symulatorach sportowych aut przez cały dzień. Największymi umiejętnościami wykazał się pan Dominik Kraczewski z firmy Instal-Eko, który w finałowym biegu pokonał załogi Ciepłobudu oraz Clima Comfortu.

Rozstrzygnięcie konkursu nie było jedyną atrakcją spotkania. Organizatorzy przygotowali dla swoich gości wiele innych motoryzacyjnych zabaw. Kontrahenci DABROwent mieli okazję poznać najnowsze modele aut marki Mercedes i Jeep. Aby umilić czas Klientom do zabawy dostępny był także mini tor z modelami imitującymi auta wyścigowe. Dodatkową atmosferę tworzyła świetna oprawa miejsca odbywania się zawodów, stylizowana na tor rajdowy.

Mercedes Cito trafia do firmy Instal-Eko, konkurs DABROwent zakończony

Impreza zakończyła się uhonorowaniem trzech pierwszych załóg. Oprócz nagrody głównej dla pierwszego zespołu, czyli Mercedesa Citan, druga załoga (Ciepłobud), wygrała profesjonalny aparat fotograficzny marki Sony.

Ekipie z trzeciego miejsca (Clima Komfort) przekazano tablet marki Apple. Dodatkowo wszyscy uczestnicy rywalizacji zostali nagrodzeni firmowymi upominkami. DABROwent już teraz zapowiada kolejną inicjatywę dla swoich klientów, która będzie oparta na rywalizacji i zabawie.

- Co roku chcemy zaskakiwać czymś pozytywnym naszych Kontrahentów. Nasz konkurs był doskonałym pretekstem do jeszcze lepszego poznania Klientów, ale także dobrej zabawy. Nie spodziewaliśmy się, aż tak pozytywnego oddźwięku naszej inicjatywy, dlatego tym bardziej cieszymy się z sukcesu medialnego jaki odniósł nasz konkurs – tłumaczył nam Maciej Dąbrowski, właściciel DABROwent. Zależy nam nade wszystko na perfekcyjnej obsłudze każdego naszego Klienta. Chcemy, aby czuł, iż jego dostawy są bezpieczne, a nasze doradztwo w 100% profesjonalne – zapewniała Katarzyna Dąbrowska, organizatorka imprezy. Jednak wiemy, iż nasi Kontrahenci z roku na rok oczekują od nas czegoś więcej, dlatego gwarantujemy, iż zbliżający się 2015 będzie równie emocjonujący - dodała właścicielka bydgoskiej hurtowni.

Będziemy śledzić poczynania aktywnych właścicieli hurtowni wentylacyjnej DABROwent. Oby rok 2015 był jeszcze bardziej fascynujący w niecodzienne inicjatywy na rynku HVACR w Polsce.

źródło i zdjęcia: DABROwentKomentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT