Filtr do wody Aquaphor DWM Morion, zmiękczacze serii Waterboss, filtry wstępne Gross, Wiking

Morion to efekt olbrzymiego postępu technologicznego w zakresie oczyszczania wody pitnej. Przy zachowaniu maksymalnie wysokiej wydajności jest on w stanie spełnić oczekiwania i zaspokoić „ zapotrzebowanie na wodę” nawet dużej rodziny. Morion jest zgrabniejszy i bardziej kompaktowy, a przy tym znacznie skuteczniejszy niż tradycyjne filtry odwróconej osmozy. Obejrzyj video i sprawdź jak możemy ułatwić Ci życie, wprowadzając najnowszą technologię oczyszczania wody.

Domowe stacje uzdatniania wody serii AQUAPHOR WaterBoss to samoregenerujące się bakteriostatyczne filtry do wody o właściwościach zmiękczających, odżelaziających i odmanganiających wodę. Mogą być stosowane zarówno przy własnym ujęciu wody, jak i do filtrowania wody z miejskich sieciach wodociągowych. Są wygodne w użytkowaniu ze względu na swoją długą żywotność i niezawodność. Można je łatwo i skutecznie regenerować przy użyciu soli i wody, bez wymiany wkładów filtrujących. Usuwają twardość wody, zawarte w wodzie żelazo, mangan oraz zapobiegając tworzeniu się kamienia kotłowego.

Filtry wstępnego oczyszczania wody Aquaphor Gross i Wiking to pierwszy krok do oczyszczania wody w całym domu. Filtry te montuje się na magistrali zaopatrującej mieszkanie (dom) w zimną bądź gorącą wodę. Więcej informacji o filtrach do wody firmy Aquaphor znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://www.aquaphor.pl/

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT