PRODUCENCI
Aquaphor Poland Sp. z o.o.
ul.Marszałkowska 80 , 00-517  Warszawa
tel. 22 870 24 32

AQUAPHOR - światowy producent i lider w sprzedaży szerokiej gamy systemów do oczyszczania wody, od ponad 18 lat opracowuje dla swoich klientów najnowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie.


Firma powstała w 1992 roku. Dziś firma AQUAPHOR zatrudnia ponad tysiąc pracowników i działa poprzez rozbudowaną sieć partnerów, oferujących filtry AQUAPHOR milionom rodzin w ponad 20 krajach świata.

AQUAPHOR POLAND Sp. z o.o. to wyjście naprzeciw oczekiwaniom milionów Polaków, codziennie zmagających się z problemami twardej, zażelazionej i przesyconej chlorem wody.

AQUAPHOR samodzielnie realizuje pełny cykl produkcyjny: począwszy od idei czysto naukowej, poprzez produkcję, aż po sprzedaż gotowych filtrów. Wszystkie nasze produkty są doskonalone pod kątem różnych problemów w zakresie oczyszczania wody, co umożliwia im skuteczną filtrację wody na całym świecie.

Nasze doświadczenie, najnowocześniejsze technologie i osiągnięcia w zakresie oczyszczania wody sprawiają, że tworzymy najwyższą jakość w każdej kategorii filtrów (filtry dzbankowe, filtry odwróconej osmozy).
AQUAPHOR wykorzystuje w swoich produktach najnowsze osiągnięcia w dziedzinie oczyszczania wody, a także prowadzi badania nad własnymi technologiami, które stale rozwija i udoskonala.

Unikalność technologii AQUAPHOR – jako jedynej tego typu w Europie, oryginalnie opracowane rozwiązania i konstrukcje chroni ponad 50 patentów w różnych krajach, w tym USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Rosji.

Unikalne technologie, zastosowane przy produkcji filtrów AQUAPHOR to m.in. AQUALEN, Fibermix, bloki węglowe o włóknistej strukturze, zbiorniki kumulacyjne na wodę z elastyczną przegrodą do systemu odwróconej osmozy, membrany kapilarne.

Wiedząc, jak ważne dla każdego z nas jest zdrowie i dobre samopoczucie, uczyniliśmy dbałość o nie naszym głównym celem i misją. Dlatego też w procesie produkcji filtrów AQUAPHOR wykorzystujemy tylko najlepsze materiały klasy spożywczej, których jakość jest poddawana ocenie na każdym etapie produkcji.
AQUAPHOR posiada certyfikat ISO 9001 wydany zgodnie ze standardami TUV Nord. Ok. 10% filtrów z każdej partii produkcyjnej jest sprawdzanych przed opuszczeniem naszych zakładów.

Część naszych produktów jest certyfikowanych przez LGA. O naszym zaangażowaniu i efektach pracy polegającej na wydobywaniu z wody jej naturalnej czystości świadczą certyfikaty wydane przez liczne agencje certyfikacyjne i niezależne laboratoria, które potwierdziły najwyższą jakość naszych produktów i jej zgodność z międzynarodowymi standardami.

PUNKTY SPRZEDAŻY

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT