Elegancki i wydajny: grzejnik konwektorowy STANDARD

Czy poszukujesz grzejnika, który zapewni nie tylko efektywne ogrzewanie Twojego mieszkania, ale również wzbogaci je o element elegancji? STANDARD - grzejnik konwektorowy ścienny od Verano Konwektor® jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Elegancki i wydajny: grzejnik konwektorowy STANDARD

Grzejnik STANDARD to połączenie tradycyjnego designu obudowy z nowoczesnym, wydajnym komponentem grzewczym. Dostarcza nie tylko ciepło, ale i styl dla Twojego domu.

Klasyczny design w nowoczesnym wydaniu

Grzejniki STANDARD montowane na ścianie charakteryzują się elegancką, gładką obudową dostępną w różnorodnej palecie barw, co otwiera przed Tobą szerokie możliwości aranżacyjne.

Biały w odcieniu RAL 9016 o drobnym, matowym wykończeniu jest kolorem standardowym, jednak na życzenie klienta dostępne są również inne warianty kolorystyczne oraz rodzaje grilli.

Dzięki tej opcji możesz łatwo dopasować grzejnik do indywidualnych upodobań, nadając swojemu wnętrzu unikalny charakter.

Efektywność i funkcjonalność

Oferowane są modele grzejników STANDARD z możliwością podłączenia od dołu (typ V) lub z boku (typ C), zapewniając elastyczność w planowaniu systemu ogrzewania.

Łatwo zdejmowana obudowa umożliwia bezproblemowe czyszczenie oraz konserwację wymiennika ciepła i elementów armatury, co gwarantuje wygodę użytkowania i praktyczność.

Verano Konwektor® umożliwia także instalację siłownika lub głowicy bezprzewodowej wewnątrz obudowy grzejnika, co stanowi nowoczesne rozwiązanie umożliwiające precyzyjną kontrolę temperatury w pomieszczeniu, zapewniając jednocześnie komfort użytkowania i efektywność energetyczną.

Grzejnik konwektorowy STANDARD łączy w sobie design, wydajność i innowacyjność. Z jego pomocą Twój dom zyska nie tylko optymalne ogrzewanie, ale również będzie wyglądał stylowo i nowocześnie.

Skontaktuj się z producentam, by dowiedzieć się więcej o tym, jak grzejnik STANDARD może przemienić Twoje mieszkanie.


Źródło i zdjęcia: Verano

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT