Smart rewolucja – pompa ciepła Airmax3 w nowej odsłonie

Wchodzimy w nową erę zaawansowanych technologii, z inteligentnymi systemami zarządzania, które stają się kluczowymi elementami naszego domowego środowiska. Galmet wprowadza innowację dla tych, którzy oczekują od swojego domu więcej – nową generację pompy ciepła Airmax3.

Smart rewolucja – pompa ciepła Airmax3 w nowej odsłonie

To już nie standardowy zestaw składający się z jednostki zewnętrznej, szafy hydraulicznej, modułu wewnętrznego i bufora c.o., lecz Airmax 3 w wersji "S", czyli z funkcją Smart Home Center, co przekształca ją w integralną część inteligentnego systemu domowego.

Poniżej opisujemy co sprawia, że pompa ciepła Airmax3 w nowej odsłonie jest tak wyjątkowa.

Airmax3 – serce inteligentnego domu

Teraz zestaw z pompą ciepła Airmax3 od Galmet to nie tylko sposób na ogrzewanie lub chłodzenie domu. Stał się on kluczowym elementem inteligentnego domu, dzięki dołączonej do niego centrali Smart Home Sinum.

Ta innowacyjna jednostka sterująca przemieni Twoje codzienne doświadczenia w domu, nie podnosząc przy tym ceny standardowego zestawu Airmax3.

Jedna aplikacja do pełnej kontroli

Teraz, dzięki unikalnej aplikacji, zyskujesz możliwość efektywnego zarządzania kompleksowym systemem domowym, obejmującym ogrzewanie, chłodzenie oraz wentylację.

Aplikacja daje Ci kontrolę nad takimi elementami jak rolety, systemy oświetleniowe, gniazdka elektryczne, czujniki wilgoci, a także możliwość regulacji otwierania okien i nadzoru nad centralą alarmową.

Wszystkie funkcje są dostępne w zasięgu ręki w aplikacji Smart Home Sinum, która staje się osobistym centrum zarządzania nowoczesnym domem, dającym się dowolnie modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb.

Za pośrednictwem centrali Smart Home Sinum można sterować wieloma elementami systemu Smart Home.

Idealne połączenie z rekuperatorami Zephyr

W ramach zestawu z pompą ciepła Airmax3, system Smart Home Sinum oferuje zintegrowane zarządzanie nie tylko samą pompą, ale również innymi urządzeniami marki Galmet, w tym systemami ogrzewania, chłodzenia i rekuperatorami Zephyr.

System ten integruje i usprawnia działanie wszystkich urządzeń, co przekłada się na poprawę efektywności całkowitej i zwiększenie komfortu użytkowania. Dzięki temu inteligentnemu rozwiązaniu, Twój dom może cieszyć się idealnymi warunkami klimatycznymi, zarówno pod kątem temperatury, jak i czystości powietrza.

Encyklopedia wiedzy o Twoim domu

Zaktualizowany system sterowania pompą ciepła Airmax3 staje się bogatym zasobem danych dotyczących Twojego domu. Umożliwia personalizację poprzez dodawanie do aplikacji konkretnych pomieszczeń, urządzeń, scenariuszy działania oraz automatyzacji.

Zapewnia to kompleksowy wgląd w stan domu, włączając w to szczegółowe statystyki i możliwość regulacji ustawień urządzeń w poszczególnych pomieszczeniach.

Wymarzony inteligentny dom

Zamień swój dom w miejsce, które odpowiada na każde życzenie zaledwie jednym kliknięciem, realizując skomplikowane zadania. Twórz i dostosowuj scenariusze, określając interakcje między elementami systemu.

Na przykład, otwarcie okna może automatycznie obniżyć temperaturę ogrzewania i wyłączyć system wentylacji, co pozwala na płynne przejście między zaprogramowanymi zdarzeniami, zapewniając inteligentne zarządzanie domem.

Automatyczne aktualizacje systemowe

Ceniona przez instalatorów i entuzjastów nowych technologii możliwość zdalnego aktualizowania oprogramowania sprawia, że system domowy jest zawsze na bieżąco.

System Sinum automatycznie pobiera aktualizacje dla pompy ciepła Airmax3 i rekuperatorów Zephyr, tak jak to ma miejsce w przypadku smartfonów, otwierając drogę do nowych funkcji dodawanych przez Galmet, zapewniając wygodę i oszczędność czasu.

Wszystkie funkcje systemu są dostępne w zasięgu ręki w aplikacji Smart Home Sinum.

Sprytne prognozowanie pogody

Najnowsza innowacja, prognozowanie pogody, zwiększa efektywność i komfort użytkowania pomp Airmax 3. generacji.

Ta funkcja pozwala pompie ciepła Airmax3 przewidywać zmiany temperatury i odpowiednio się do nich dostosowywać, co sprawia, że jest bardziej oszczędna i lepiej odpowiada na potrzeby, niezależnie od warunków pogodowych.

Kompleksowe rozwiązanie Galmet

Wybierając zestawy z pompami ciepła Airmax3 i rekuperatorami Zephyr w wersji Smart Home Sinum, zyskujesz najwyższą efektywność, jaką oferuje Galmet.

To nie tylko znacząca oszczędność na ogrzewaniu, ale także niespotykany dotąd komfort i wygoda, wszystko wliczone w cenę zestawu. Inteligentne zarządzanie domem to inwestycja w przyszłość i wygodę życia.


Źródło i zdjęcia: Galmet

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT