System MyHOME przechodzi ewolucję

Od listopada dostępna jest możliwość sterowania systemem automatyki domowej MyHome w prosty sposób, za pomocą aplikacji Home + Control. Wystarczy dokonać aktualizacji firmware serwera MyHOME.

System MyHOME przechodzi ewolucję

W 2017 roku została wprowadzona zupełnie nowa koncepcja programowania systemu SCS BUS, nazwana MyHOME_Up. Od tego czasu programowanie instalacji odbywa się już nie tylko poprzez MyHOME_Suite, ale również poprzez intuicyjną aplikację.

Od 1 listopada została wprowadzona kolejna zmiana, która doprowadzi do jeszcze bardziej efektywnego rozwiązania: Home + Control będzie jedną aplikacją zarówno dla MyHOME_Up, jak i dla rozwiązań bezprzewodowych "with Netatmo". Rozwiązania przewodowe i bezprzewodowe zostaną połączone w jeden ekosystem.

Dla instalatorów będzie dostępna dodatkowa aplikacja o nazwie HOME + PROJECT, która pozwoli zarządzać wszystkimi instalacjami online i która sprawi, że programowanie będzie bardziej efektywne i łatwiejsze.

Aby zapewnić utrzymanie i monitorowanie istniejących instalacji MyHOME_Up, konieczne będzie aby wszyscy użytkownicy indywidualni przenieśli instalację z aplikacji MyHOME_Up do aplikacji Home + Control.

Ta operacja nie wymaga żadnego działania ze strony instalatorów, ponieważ po pobraniu aplikacji Home + Control, klient indywidualny będzie mógł użyć prostego kreatora do migracji swojej instalacji. Jedynym warunkiem łatwej zmiany jest zarejestrowanie przez instalatora lub użytkownika indywidualnego instalacji MyHOME_Up w chmurze Eliot.

Prosimy o podjęcie działania dla wszystkich nowych instalacji. Jednocześnie informujemy, że Klienci indywidualni również mogą już zarejestrować swoje istniejące instalacje MyHOME w chmurze Eliot.


źródło i zdjęcia: Legrand Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT