Puszki podtynkowe BatiBox marki Legrand

Batibox to kompleksowa oferta puszek to wszystkich typów ścian - z płyt gipsowo-kartonowych, z kamienia oraz cegły. Puszki podtynkowe nie odkształcają się w czasie montażu i są łatwe w instalacji.

Puszki podtynkowe BatiBox marki Legrand

Puszki do ścian z cegły

Puszki do ścian z cegły gwarantują większą swobodę podczas instalacji dzięki budowie modułowej. Puszki pojedyncze mogą być łączone w celu stworzenia puszki wielokrotnej.

Wszystkie puszki do ścian z cegły wyposażone są w dodatkowe nasadki które chronią wkręty podczas tynkowania.

Puszki uniwersalne

Puszki uniwersalne mogą być osadzane w ścianie suchej (gips-karton), z cegły, z kamienia, z marmuru i innych. Materiał użyty do wykonania puszki ma bardzo dużą sztywność, co ułatwia mocowanie w nietypowych materiałach konstrukcyjnych.

W ścianach typu gips-karton mocowane są za pomocą pazurków metalowych, natomiast w ścianach murowanych za pomocą gipsu lub pianki montażowej.

Puszki do ścian gipsowych

Puszki Batibox do ścian gipsowych cechuje zwiększona sztywność oraz pewny montaż w płycie gipsowej dzięki specjalnej konstrukcji zaczepów. Dostępne są w wersjach od pojedynczej do czterokrotnej.

Puszki wielokrotne dostarczane są ze ściankami separującymi, które można łatwo usunąć gdy zachodzi potrzeba montażu mechanizmów zespolonych.

Więcej informacji na temat puszek Batibox znaleźć można na stronie internetowej producenta.


źródło i zdjęcia: Legrand Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT