Ciepło, cicho i sucho - tarasy i balkony z systemem Bauder

Firma Bauder oferuje zaawansowane rozwiązania termoizolacyjne, które spełniają wszelkie wymagania współczesnej budowy. Ich wysokowydajne materiały termoizolacyjne, takie jak BauderPIR FA TE i BauderVIP TE, są odpowiednie dla różnych wysokości zabudowy, zapewniając doskonałe właściwości izolacyjne.

Ciepło, cicho i sucho - tarasy i balkony z systemem Bauder

W systemie dachowym firmy Bauder, dach jest nie tylko doskonale zaizolowany, ale także zyskuje dodatkowe bezpieczeństwo dzięki wysokiej jakości hydroizolacji z bitumu polimerowego lub tworzywa sztucznego FPO.

Systemy te są również przetestowane pod kątem odporności na dźwięk uderzeniowy, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania.

BauderPIR FA TE

Płyty BauderPIR FA TE to idealne rozwiązanie dla termoizolacji tarasów, które wymagają podwyższonej wytrzymałości na ściskanie. Płyty te posiadają warstwy kryjące z aluminium i są pozbawione frezów, co ułatwia ich montaż.

BauderVIP TE

System BauderVIP TE to wyjątkowe rozwiązanie dla tarasów, gdzie wymagana jest wysoka izolacyjność przy ograniczonej wysokości montażu.

Dzięki wysoce izolującemu, bardzo płaskiemu rdzeniowi izolacji próżniowej (λ 0,0063), możliwe jest utrzymanie niewielkiej wysokości połączeń, które są trudne do osiągnięcia przy użyciu konwencjonalnych materiałów izolacyjnych.

System BauderVIP TE jest dostępny w dwóch wersjach:

  • Standardowy: składający się z elementów standardowych, które można optymalnie łączyć według wymagań.
  • Na zamówienie: produkowany na specjalne zamówienie, dostosowany do specyficznych potrzeb powierzchni tarasu.

Optymalizacja montażu

Dla dwóch stron tarasu dostępne są narożniki i elementy brzegowe z jedną lub dwiema krawędziami PIR.

Powierzchnia przeciwległa jest zamykana za pomocą elementów wyrównujących BauderPIR FA TE, które są przycinane na miejscu, co zapewnia perfekcyjne dopasowanie.

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom termoizolacyjnym firmy Bauder, każdy dach i taras mogą być nie tylko doskonale zaizolowane, ale także bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu.

 

Źródło i zdjęcia: Bauder Polska Sp. z o.o. 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT