System hydroizolacji BauderTHERMOFOL

Jednowarstwowa hydroizolacja wykonana z folii dachowej BauderTHERMOFOL spełnia wszystkie standardowe wymagania i umożliwia pewny montaż w nowym budownictwie, a także przy renowacji istniejących pokryć dachowych.

System hydroizolacji BauderTHERMOFOL

Często przy wykorzystaniu lekkich pokryć dachowych w budownictwie przemysłowym i halowym są do spełnienia tylko proste i średnie wymagania. Dlatego firma Bauder oferuje różnorodne rozwiązania systemowe na bazie PVC-P.

BauderTHERMOFOL U

System o uniwersalnych możliwościach zastosowań, optymalnie przystosowany do montażu luzem (mocowania mechanicznego lub pod balast). BauderTHERMOFOL U jest odporny na przenikanie korzeni zgodnie z wytycznymi FLL.

BauderTHERMOFOL U 15 V

System ze zintegrowaną warstwą rozdzielczą oraz specjalną włókniną na spodniej stronie. Materiał nadaje się idealnie do renowacji starych pokryć zarówno bitumicznych jak i z tworzyw sztucznych. Montaż odbywa się metodą klejenia (na podstawie technologii zastosowania firmy Bauder). Krawędź pozbawiona włókniny przeznaczona jest do łatwego wykonania zgrzewu.

BauderTHERMOFOL M

System ze szczególnie wytrzymałą wkładką nośną do mocowania mechanicznego bez balastu. Dogodny i pewny montaż w płaszczyźnie i w obszarach przyłączeń.

BauderTHERMOFOL D

Folia do łatwego i pewnego kształtowania detali dzięki wysokiej elastyczności. Możliwość stosowania w połączeniu ze wszystkimi systemami folii PVC.

Montaż folii dachowych z tworzyw sztucznych

Folie dachowe z tworzyw sztucznych stosowane są przeważnie w systemie do układania luzem. Zabezpieczenie warstw następuje poprzez stosowanie mocowania mechanicznego lub odpowiedniego balastu.

Mocowanie mechaniczne wykonywane jest na podstawie planu mocowania sporządzonego w oparciu o normę EN 1991-1-4. Do systemów pod balast stosuje się specjalnie wzmocnione i przebadane folie.

Szczególne obciążenia takie jak stojąca woda, mikroorganizmy lub przerastanie korzeni są czynnikami decydującymi o wyborze odpowiedniej hydroizolacji. Niewielkie grubości folii oraz specjalna apretura produktów powoduje, że folie z tworzyw sztucznych zapewniają wydajny system hydroizolacji: długotrwały i pewny.

 

źródło i zdjęcia: Bauder Polska Sp. z o.o. 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT