PRODUCENCI
Bauder Polska Sp. z o.o.
ul.Gen. T. Kutrzeby 16g, 61-719  Poznań
tel. 61 885 79 00

Przedsiębiorstwo Paul Bauder GmbH & Co. KG z siedzibą w Stuttgarcie jest czołowym producentem systemów dachowych w Europie i od ponad 150 lat zarządzane przez swoich właścicieli. Bauder oferuje kompleksowe doradztwo oraz wszystkie rodzaje materiałów do uszczelniania, hydroizolacji i zazieleniania gwarantując w ten sposób projektantom, deweloperom i podwykonawcom bezpieczeństwo podczas podejmowania decyzji o wykonaniu bądź modernizacji dachu.

Obecnie uszczelnienie co piątego dachu płaskiego oraz co piąta termoizolacja na krokwiach w Niemczech pochodzi z firmy Bauder. W zakładzie głównym w Stuttgarcie i w pięciu kolejnych fabrykach w Bochum, Landsbergu pod Halle, Achim pod Bremą, Bernsdorfie i Schwepnitz pod Dreznem zatrudnionych jest ok. 670 pracowników. Dzięki sześciu grupom sprzedażowym w Niemczech oraz przedstawicielstwom w 12 krajach usługi i produkty przedsiębiorstwa są nieustannie na wyciągnięcie ręki każdego klienta.

Know-how firmy Bauder nie ogranicza się tylko do dachów. Będąc specjalistą w zakresie technicznych materiałów izolacyjnych produkujemy poliuretanowe elementy izolacyjne dla różnorodnych obszarów zastosowań, np. do izolacji w transporcie chłodniczym. Zakres zastosowań naszych technicznych materiałów izolacyjnych obejmuje m. in. izolacje rur i pojemników czy izolacje budynków gospodarczych.

Stosowanym przez nas tworzywem jest pianka poliuretanowa - doskonały materiał izolacyjny, dzięki któremu możemy sprostać również wymaganiom specjalnym przy zachowaniu najwyższego poziomu jakości. Bliski kontakt z użytkownikami stale pokazuje nam nowe możliwości zastosowań tego tworzywa. Przy pomocy najnowocześniejszej techniki produkcyjnej możliwe jest wyprodukowanie elementów o prawie każdym kształcie.

Informacje dodatkowe

 • Kraj produkcji: Niemcy
 • Dystrybucja: hurtowa i detaliczna przez
 • przedstawicieli regionalnych i placówki franchisingowe
 • Pozostała oferta:
  • rozwiązania dla dachów zielonych i parkingów
  • pokrycia bitumiczne dachów płaskich: bitumiczne papy nawierzchniowe i podkładowe, elastomerobitumiczne papy paroizolacyjne, kleje, masy oraz roztwory montażowe i naprawcze
  • folie dachowe z FPO-PP i PVC: BauderTHERMOPLAN, BauderTHERMOFIN, BauderTHERMOFOL
  • papy i folie do dachów stromych: warstwa rozdzielcza pod pokrycia metalowe BauderTOP VENT NSK, papa paroizolacyjna Bauder TOP
ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT