Folie dachowe z tworzyw sztucznych od firmy Bauder

Folie dachowe z tworzyw sztucznych to najczęściej wykorzystywane pokrycia w przypadku lekkich dachów przemysłowych i hal. Efekt zależy od jakości zastosowanego systemu - to główna zasada, która obowiązuje nie tylko przy hydroizolacjach z pap bitumicznych, ale również przy foliach ze sztucznego tworzywa. 

Folie dachowe z tworzyw sztucznych od firmy Bauder

Montaż folii dachowych z tworzyw sztucznych

Folie dachowe z tworzyw sztucznych stosuje się zazwyczaj w systemie do układania luzem. Zabezpieczenie warstw następuje poprzez stosowanie mocowania mechanicznego, lub poprzez odpowiedni balast.

Mocowanie mechaniczne wykonywane jest na podstawie planu sporządzonego w oparciu o normę DIN 1055 -2005 część 4. Mocowanie mechaniczne może być umieszczane na zakładach (łączniki) lub w środku wstęg (łączniki lub szyna mocująca).

Do systemów pod balast stosuje się specjalnie wzmocnione i przebadane folie. Szczególne obciążenia takie jak stojąca woda, mikroorganizmy lub przerastanie korzeni są czynnikami decydującymi o wyborze odpowiedniego produktu.

Niewielkie grubości pap oraz specjalna apretura produktów powoduje, że folie z tworzyw sztucznych zapewniają wydajny system hydroizolacji: długotrwały i pewny.

Przegląd produktów

BauderTHERMOPLAN

BauderTHERMOPLAN jest nowoczesnym systemem hydroizolacji FPO-PP absolutnie najwyższej klasy. Wytycza on standardy w zakresie bezpieczeństwa, prostoty montażu i żywotności sprawdzając się znakomicie w wieloletniej praktyce.

W zakładzie w Schwepnitz produkowane są wysokiej jakości innowacyjne folie dachowe według najnowszej technologii oraz w oparciu o wypróbowaną jakość i doświadczenie firmy Bauder.

BauderTHERMOFIN

Folie dachowe BauderTHERMOFIN nadają się zarówno do mocowania mechanicznego jak i pod balast. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur zgrzewania montaż folii jest szczegolnie łatwy. Znakomite są również ekologiczne właściwości materiału dzięki bazie FPO-PP. Folie są wolne od zmiękczaczy, metali ciężkich, chloru i innych halogenów.

BauderTHERMOFOL

Hydroizolacji lekkich dachów przemysłowych takich jak hale lub magazyny stawia się często podstawowe lub średnie wymagania. Firma Bauder oferuje w tym zakresie różnorodne rozwiązania systemowe na bazie PVC-P. Jednowarstwowa hydroizolacja z użyciem folii Bauder THERMOFOL spełnia wszystkie standardowe wymagania i umożliwia pewny montaż zarówno w budownictwie nowym jak i w renowacji.

Źródło i zdjęcia: Bauder Polska 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE