PRODUCENCI
Bauder Polska Sp. z o.o.
ul.Kutrzeby 16G, 61-719  Poznań
tel. 61 885 79 00

Firma Paul Bauder GmbH & Co. KG ze Stuttgartu jest czołowym producentem systemów dachowych w Europie. Od czasu, gdy w firmie Bauder powstały pierwsze produkty do pokryć dachowych, upłynęło już ponad 150 lat. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe doradztwo oraz wszystkie rodzaje materiałów do uszczelniania, hydroizolacji i zazielenienia, gwarantując projektantom, deweloperom i podwykonawcom bezpieczeństwo podczas realizacji bądź modernizacji dachu.

Działalność firmy oparta jest na wieloletniej tradycji rodzinnego zarządzania. Połączenie doświadczenia i innowacyjności doprowadziło do powstania nowoczesnej organizacji funkcjonującej na arenie międzynarodowej. Obecnie firma reprezentowana jest przez filie w 12 krajach. W zakładzie głównym w Stuttgarcie oraz pięciu fabrykach w Bochum, Landsbergu, Achim, Bernsdorfie i w Schwepnitz zatrudnionych jest 670 fachowców. Dobra organizacja pracy sprzyja dalszemu rozwojowi przedsiębiorstwa i pozytywnie wpływa na relacje z klientami.

Kontrahentami firmy są architekci, planiści, deweloperzy, inwestorzy czy podwykonawcy- np. projektanci ogrodów, biura architektury krajobrazu czy przemysłowe zakłady przetwórcze. Wysokiej jakości produkty, właściwie realizowane zlecenia oraz punktualna dostawa to tylko niektóre zalety przedsiębiorstwa. Najważniejszy jest jednak sposób współpracy z klientami. Doradcy firmowi mają długoletnie doświadczenie zawodowe i służą informacją. W przypadku wyjątkowo kompleksowych i szczegółowych pytań można zwrócić się również do konsultantow specjalizujących się w konkretnych zagadnieniach.

Zapotrzebowanie rynków europejskich zmienia się bardzo szybko, podobnie jak wymagania, które stawiają klienci. Firma postrzega to jako szansę długofalowego rozwoju. Ukierunkowanie na zdobywanie wiedzy i unowocześnianie istniejących rozwiązań sprzyja efektywności procesów roboczych.

Atutem przedsiębiorstwa jest wczesne rozpoznawanie indywidualnych wymagań rynkowych i opracowanie "skrojonych na miarę", innowacyjnych rozwiązań.

Systemy Dachów Płaskich

Firma Bauder oferuje szereg produktów w zakresie rozwiązań dla dachów płaskich, stromych i zielonych oraz technicznych materiałów termoizolacyjnych. Dachy płaskie, ze względu na różnorodność, muszą cechować się dobrej jakości izolacjami. Bauder oferuje materiały z pap bitumicznych szybkozgrzewalnych w systemie THERM oraz samoprzylepnych TEC, z folii sztucznych PVC i FPO, a także różne typy płyt ze sztywnej pianki poliuretanowej BauderPIR. Dzięki bogatemu asortymentowi produktów można zaprojektować dach zgodnie z indywidualnymi potrzebami i budżetem.

Systemy Dachów Stromych

Ponieważ przestrzeń mieszkalna coraz częściej powstaje bezpośrednio pod połaciami, wymagania dotyczące termoizolacji ulegają zaostrzeniu.Dla dachów stromych Bauder oferuje wiele typów pap bitumicznych oraz kompletne systemy termoizolacji na krokwie BauderPIR.Stanowią one najbardziej skuteczną metodę, dostępną obecnie na rynku budowlanym, izolacji przed utratą ciepła. Producent jako jeden z pierwszych rozwinął i wprowadził na rynek to rozwiązanie termoizolacji. BauderPIR to izolator o najniższej zdolności przewodzenia ciepła, spełniający wymagania dotyczące oszczędności energii już przy niewielkiej grubości warstwy.

Systemy Dachów Zielonych

Oprócz produktów związanych z dachami płaskimi i stromymi. Bauder proponuje szereg zaawansowanych technologicznie układów systemowych do zazielenienia ekstensywnego i intensywnego dachu. Rozwiązania te znacząco podnoszą wartość użytkową budynków, zapewniając wiele korzyści ekologicznych, np. obniżenie temperatury otoczenia i wytwarzanie tlenu, regulację wilgotności powietrza, redukcję kurzu czy retencję wód opadowych. Ponadto zazielenienie dachu wyraźnie wydłuża trwałość jego uszczelnienia, a bezpieczny układ warstw zapewnia właściwe funkcjonowanie. Specjaliści firmy Bauder opracowali pierwszą na rynku papę bitumiczną odporną na przerastanie korzeni, co umożliwiło rozwinięcie kompletnego systemu zazielenienia, od paroizolacji aż do nasadzeń roślin.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT