BauderECO S – jednolita powłoka termoizolacyjna na krokwiach

Izolację termiczną umieszczoną bezpośrednio na krokwiach szczególnie rekomenduje się dla dachów o większym nachyleniu, ponieważ zapewnia ona efektywną ochronę zarówno dla strefy mieszkalnej, jak i samej struktury dachu. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania krokwi o mniejszym przekroju, jak również wyeliminowanie mostków termicznych.

BauderECO S – jednolita powłoka termoizolacyjna na krokwiach

BauderECO S – pionier w termoizolacji nakrokwiowej

Od ponad 40 lat, ekonomiczne termoizolacyjne elementy nakrokwiowe firmy Bauder potwierdziły swoją wartość miliony razy. W przypadku stosowania tej metody, termoizolacja stanowi jednolitą powłokę na całej połaci dachowej.

Konstrukcja dachu znajduje się wówczas pod termoizolacją, a więc w ciepłym i suchym obszarze.

BauderECO S - nowa termoizolacja dachowa.

Termoizolacja dachowa BauderECO S

Jest to termoizolacja dachowa, składająca się w dwóch trzecich z biomasy, a mimo to posiadająca najlepsze właściwości izolacyjne. To rozwiązanie gwarantuje zdrowe miejsce zamieszkania, ekologiczność i wysoką izolacyjność.

Elementy termoizolacyjne BauderECO S są lekkie i poręczne, z połączeniem na pióro i wpust dookoła płyt. Są one wytrzymałe na ściskanie i można po nich chodzić. W jednym cyklu roboczym możliwe jest zamontowanie termoizolacji i drugiej warstwy odprowadzającej wodę.

Termoizolacja na krokwiach to innowacyjne i efektywne rozwiązanie, które zapewnia optymalną izolację cieplną dachu. Dzięki produktom takim jak BauderECO S, możesz cieszyć się zdrowym, ekologicznym i dobrze izolowanym miejscem zamieszkania.

Wybierając termoizolację na krokwiach, inwestujesz w komfort, bezpieczeństwo i efektywność energetyczną swojego domu.

 

Źródło i zdjęcia: Bauder Polska Sp. z o.o. 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT