BauderLIQUITEC PU - system izolacyjny do dachów

BauderLIQUITEC PU to 1-komponentowy system płynnych tworzyw sztucznych, który może być nanoszony bezpośrednio z wiadra. Wykonawca ma dużo czasu na wykonanie dokładnej hydroizolacji, ponieważ tworzywo sztuczne twardnieje powoli pod wpływem powietrza.

BauderLIQUITEC PU - system izolacyjny do dachów

BauderLIQUITEC PU - zalety i zastosowanie

1-komponentowy system płynnych tworzyw sztucznych BauderLIQUITEC PU Detal umożliwia pewną i prostą hydroizolację skomplikowanych miejsc przeniknięć przez dach i obszarów połączeń. Wyprodukowane na bazie poliuretanu płynne tworzywo sztuczne nadaje się znakomicie do połączenia ułożonej na płaszczyźnie hydroizolacji (papy lub folie z tworzywa sztucznego) z miejscami przeniknięć przez dach oraz obszarów połączeń.

Zastosowanie systemu BauderLIQUITEC PU w praktyce
Zastosowanie BauderLIQUITEC PU w praktyce, fot. Bauder Polska.

Decydującym kryterium przy zastosowaniu różnych materiałów hydroizolacyjnych na dachu jest wzajemna zgodność między nimi. BauderLIQUITEC PU - 1-komponentowy system płynnych tworzyw sztucznych gotowy do zastosowania na każdym podłożu. Łączy się z papą bitumiczną, membraną dachową, blachą, twardym PVC, metalem i betonem.

Przy 1-komponentowym systemie BauderLIQUITEC PU Detal nie ma konieczności wcześniejszego mieszania. Taki sposób montażu prowadzi do dużej oszczędności czasu i jest ekonomiczny. W zamkniętym wiadrze tworzywo nie twardnieje i może być stosowane wielokrotnie przez wiele miesięcy. Do tego BauderLIQUITEC PU Detal nie zawiera rozpuszczalników, co z jednej strony powoduje, że nie posiada intensywnego zapachu, a z drugiej strony ułatwia składowanie. BauderLIQUITEC PU nie stanowi substancji niebezpiecznej, jedynie musi być składowany w miejscach wolnych od przemarzania w temperaturze powyżej +5°C.

Źródło i zdjęcia: Bauder

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT