Nawigator do dachów płaskich: optymalny układ warstw dachu płaskiego

Nawigator do dachów płaskich firmy Bauder "nawiguje" przez istotne i kluczowe właściwości dotyczące planowanego dachu i przekazuje na końcu profesjonalne zalecenia dotyczące doboru optymalnego układu warstw dachu płaskiego.

Nawigator do dachów płaskich: optymalny układ warstw dachu płaskiego

Wystarczy kilka kliknięć by otrzymać optymalny układ warstw

Zaczynamy od pytania o konstrukcję dachu. Czy przewidziana jest termoizolacja, czy powinna zostać zastosowana hydroizolacja z pap bitumicznych czy z folii dachowych oraz czy ewentualnie zaplanowano zazielenienie dachu? Za pomocą kilku kliknięć otrzymuje się zalecenia dla optymalnego układu warstw, jak również alternatywne układy. Oprócz tego dla każdego produktu są również dostępne do pobrania informacje techniczne. Prospekty, karty produktu i karty charakterystyki są dostępne jako pliki do pobrania, a każdy wybrany układ warstw można zapisać jako PDF, a następnie wydrukować.

www.plaskidachnawigator.pl - jeden dla wszystkich

Nawigator do dachów płaskich dopasowuje się automatycznie do użytkowanego urządzenia. Niezależnie od tego czy jest to komputer w biurze, tablet czy smartfon wszystko jest czytelne i łatwe w obsłudze. W przypadku dalszych pytań można skierować się bezpośrednio do przedstawiciela regionalnego firmy Bauder. W przypadku pytań i sugestii istnieje również bezpośrednia możliwość kontaktu.

źródło i zdjęcie: Bauder


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE