Termoizolacja dachu BauderECO - gwarancja ciepła i oszczędności

Jeśli planujesz budowę lub renowację dachu płaskiego, przed Tobą wiele istotnych decyzji, które wpłyną na trwałość, wygląd i funkcjonalność całego budynku. Jednym z kluczowych wyborów jest decyzja dotycząca odpowiedniego pokrycia dachowego.

Termoizolacja dachu BauderECO - gwarancja ciepła i oszczędności

Lekkie i poręczne elementy termoizolacyjne BauderECO z połączeniem na pióro i wpust dookoła płyt są wytrzymałe na ściskanie i umożliwiają chodzenie po nich.

W jednym cyklu roboczym możliwe jest zamontowanie zarówno termoizolacji, jak i drugiej warstwy odprowadzającej wodę. Poznaj zalety termoizolacji BauderECO.

Warstwa kryjąca

Specjalna tkanina składa się z czystego rodzaju włókniny PP, która po zużyciu może być poddana recyklingowi. Powierzchnia tkaniny jest wyjątkowo wytrzymała i antypoślizgowa, co umożliwia bezpieczne poruszanie się nawet w wilgotnych warunkach.

Praktyczna kratka do przycinania

Nadrukowana kratka o szerokości 10 cm ułatwia docinanie połączeń i detali oraz montaż kontrłat.

Praktyczna kratka do przycinania

Nadrukowana kratka o szerokości 10 cm ułatwia docinanie połączeń i detali oraz montaż kontrłat.

Ekologiczny rdzeń izolacyjny

Rdzeń izolacyjny składa się w dużej części z biomasy (odpady rolnicze, takie jak łodygi i liście roślin, wymłócone kolby kukurydzy) oraz materiałów pochodzących z recyklingu (odpady z piłowania i przemiału powstające podczas produkcji materiałów termoizolacyjnych).

Dzięki temu zapewnia wysoką izolacyjność (λ 0,023/0,024) przy minimalnym zużyciu energii i surowców.

Nawet najcieńszy element spełnia najwyższe wymagania dotyczące izolacji termicznej. Dodatkowymi zaletami są niski ciężar i wysoka wytrzymałość na ściskanie.

Oddychająca powłoka

Dwustronna, oddychająca warstwa wierzchnia wykonana z wapna muszlowego oraz włókniny szklanej. Wapno muszlowe jest odpadem z przemysłu spożywczego.

Samoprzylepne zakłady poziome i pionowe

Te zakłady są ekonomiczne i łatwe w użytkowaniu, zapewniają sklejenie termoizolacji, dzięki czemu izolowana powierzchnia jest odporna na przepływ wsteczny i wiatroszczelna natychmiast po montażu.

Sklejenie zakładów następuje zgodnie z zasadą "klej w kleju", co zapewnia najwyższe bezpieczeństwo.

Frez dookoła płyty

Frez dookoła płyty eliminuje mostki termiczne, również w układach jednowarstwowych.

 

Źródło i zdjęcia: Bauder Polska Sp. z o.o. 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT