JUNKERS uruchomił Program Partnerski dla instalatorów

Marka Junkers uruchomiła Program Partnerski dla wszystkich instalatorów montujących urządzenia Junkers. Wystarczy założyć konto na platformie www.junkers-program.pl i rejestrować na nim zainstalowane urządzenia marki. Zebrane w ten sposób punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Program nie ma daty zakończenia, a punkty otrzymane za każde zgłoszone urządzenie są ważne przez dwa lata.

JUNKERS uruchomił Program Partnerski dla instalatorów

Marka Junkers wspiera instalatorów swoich urządzeń w działaniach sprzedażowych i marketingowych. Teraz eksperci instalujący produkty marki mają też możliwość dołączenia do Programu Partnerskiego i zdobywania atrakcyjnych nagród. Do udziału w tej inicjatywie Junkers zaprasza wszystkie osoby i firmy instalujące urządzenia marki. Na każdym etapie uczestnikom towarzyszy instalator Emil, wirtualna postać pełniąca rolę przewodnika po Programie.

Proste zasady, atrakcyjne nagrody

Aby przystąpić do Programu, wystarczy założyć konto na platformie www.junkers-program.pl i rejestrować tam instalowane produkty marki. Rejestracja urządzeń wymaga jedynie podania ich numeru identyfikacyjnego. Wkrótce dostępna będzie także mobilna aplikacja do skanowania numerów, która jeszcze bardziej ułatwi proces zgłaszania urządzeń do Programu. Za każde zarejestrowane urządzenie uczestnik otrzymuje określoną w regulaminie liczbę punktów. Zgromadzone punkty można w dowolnym momencie wymienić na atrakcyjne nagrody z katalogu dostępnego na stronie programu.

Do wyboru jest wiele atrakcyjnych nagród z kilku kategorii: Czas wolny, Dom, Praca i Extra. W ramach tego ostatniego obszaru Junkers oferuje nagrody, które dostarczą niezapomnianych wrażeń, jak np. jazda Lamborghini Gallardo czy loty w tunelu aerodynamicznym. Katalog nagród będzie uzupełniany i aktualizowany w trakcie trwania programu. Punkty za każde zarejestrowane urządzenie można wykorzystać aż przez dwa lata.

Wyższy status uczestnika = więcej punktów

Każdemu uczestnikowi nadawany jest status, uzależniony od spełnienia przez niego określonych warunków. Status można zmienić - indywidualne konta uczestników będą co miesiąc weryfikowane. Po weryfikacji każda osoba biorąca udział w programie może otrzymać nowy status. Wyższy status pozwala na uzyskanie większej liczby punktów za każde zarejestrowane urządzenie.

Szczegóły dotyczące zasad programu, w tym zasad nadawania i zmiany statusów, naliczania punktów, a także wykaz urządzeń biorących udział w programie oraz katalog nagród dostępne są po zarejestrowaniu na stronie www.junkers-program.pl.

źródło i zdjęcie: JUNKERS

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Robert Bosch Sp. z o.o.
Robert Bosch Sp. z o.o.
Robert Bosch Sp. z o.o.
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT