Nowość! Dwururowe systemy klimatyzacji VRF Bosch Air Flux

Bosch Termotechnika wprowadza na rynek nowe, dwururowe systemy klimatyzacji VRF. Bosch Air Flux zapewniają skuteczne chłodzenie i ogrzewanie powietrza w budynkach komercyjnych.

Nowość! Dwururowe systemy klimatyzacji VRF Bosch Air Flux

Air Flux to dwururowe systemy VRF, które mogą zarówno chłodzić, jak i ogrzewać powietrze w biurach i podobnych obiektach. Nowe rozwiązanie Bosch oferuje szerokie portfolio jednostek zewnętrznych (do 90 kW w jednym module) i wewnętrznych oraz zaawansowane sterowanie indywidualne i centralne, co sprawia, że można je idealnie dopasować do potrzeb każdego obiektu.

Systemy freonowe Air Flux zadowolą nawet najbardziej wymagających inwestorów i użytkowników - zajmują mniej miejsca niż instalacje wodne, są też łatwiejsze i szybsze w projektowaniu.

Nowa oferta obejmuje jednostki zewnętrzne o całkowitej wydajności sięgające 90 kW. Istnieje możliwość połączenia aż 3 takich modułów zewnętrznych - w ten sposób można uzyskać moc 270 kW w jednym systemie.

Pozwala to elastycznie łączyć jednostki zewnętrzne z 13 różnymi typami jednostek wewnętrznych zapewniających szeroki zakres wydajności. Ofertę dopełniają specjalnie zaprojektowane i łatwe w użyciu systemy sterowania oraz szeroka gama akcesoriów.

Bosch na targach Forum Wentylacja–Salon Klimatyzacja

Bosch zaprezentuje swoją ofertę na targach Forum Wentylacja–Salon Klimatyzacja, które odbędą się w dniach 5-6 marca 2019 roku w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D w Warszawie na stoisku 111.

Prezentowane rozwiązania będą obejmowały jednostki zewnętrzne, jednostki wewnętrzne oraz automatykę, klimatyzatory pokojowe, pompy ciepła i rekuperację.

Klimatyzator Bosch

Oprócz systemów VRF Bosch oferuje także klimatyzację typu:

  • RAC: do mieszkań, niewielkich pomieszczeń biurowych i serwerowni. Są to urządzenia pokojowe, naścienne typu split (jednostka zewnętrzna "agregat" i jednostka wewnętrzna) w czterech modelach o mocy od 2,6 kW do 7,3 kW. Urządzenia oparte są na pracy z czynnikiem R410A oraz R32, który jest bardziej przyjazny środowisku;
  • SCAC: do większych biur, domów, mieszkań, sklepów, aptek oraz serwerowni. Są to urządzenia komercyjne typu split (jednostka zewnętrzna "agregat" i jednostka wewnętrzna) kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-podstropowe i konsola w zakresie mocy od 3,5 kW do 14,0 kW; klimatyzatory te są wyposażone we wbudowane pompki skroplin, mają w standardzie wyjście on/off oraz możliwość podłączenia do BMS, pozwalającą na szersze aplikacje komercyjne;
  • Multi Split: do większych mieszkań, domów jednorodzinnych oraz biur. Systemy Multi Split charakteryzują się możliwością podłączenia od jednej do pięciu jednostek wewnętrznych w zakresie mocy od 2,3 kW do 7,0 kW do jednego agregatu jednowentylatorowego w zakresie od 5,2 k W do 12,3 kW.

Źródło i zdjęcia: Bosch


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT