Junkers otrzymał tytuł "Konsumencki Lider Jakości - GRAND PRIX 2015"

Marka Junkers otrzymała prestiżowy tytuł "Konsumencki Lider Jakości - GRAND PRIX 2015", przyznawany na podstawie analizy wyników badań konsumenckich przeprowadzonych w ramach programu Konsumencki Lider Jakości. Polscy konsumenci po raz kolejny docenili najwyższą jakość produktów Junkers, przyznając marce zaszczytne miejsce lidera branży budowlanej.

Junkers otrzymał tytuł "Konsumencki Lider Jakości - GRAND PRIX 2015"

Wyróżnienie Grand Prix w ogólnopolskim programie "Konsumencki Lider Jakości 2015" wskazuje ambasadorów najwyższej jakości produktów na polskim rynku. Przyznawane jest wąskiemu gronu marek, które zdobyły najwyższe oceny w badaniu konsumenckim i są postrzegane jako liderzy nie tylko wąskich kategorii produktowych, ale całej branży. Badanie przeprowadzone w 2015 roku potwierdziło, że Junkers należy do elitarnej grupy najlepiej postrzeganych oraz ocenianych marek w całej branży budowlanej.

"Konsumencki Lider Jakości" to ogólnopolski program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Badania realizowane w ramach Projektu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI mają na celu wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. Jego wyniki podsumowuje raport pokazujący ranking produktów i usług uznawanych za jakościowo najlepsze na rynku.

Badanie przeprowadzane w ramach całej edycji 2015 objęło próbą ponad 10 000 respondentów. Uczestnicy spełniają kryteria próby zbudowanej o logikę doboru celowego, kwotowego.

Marka Junkers otrzymała wyróżnienie Grand Prix już po raz drugi, co potwierdza jej wysoką pozycję na polskim rynku.

źródło: materiały prasowe Grupa Bosch

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT