Kominki gazowe LEO od Kratki.pl - z myślą o ekologii i bezpieczeństwie

Tradycyjne kominki posiadają niezaprzeczalny urok, ale wymagają stałej obsługi i konserwacji. Doskonałą alternatywę dla zapracowanych stanowią kominki gazowe, które są równie efektowne i - co najistotniejsze - niezwykle proste w obsłudze. Dla wszystkich zabieganych, którzy marzą o odpoczynku przy płomieniach tańczącego ognia, firma Kratki.pl stworzyła serię kominków gazowych LEO.

Kominki gazowe LEO od Kratki.pl - z myślą o ekologii i bezpieczeństwie

Kratki.pl jako jedyny polski producent wprowadziła do swojej oferty linię kominków gazowych, dzięki którym czasochłonne rozpalanie ognia czy sprzątanie paleniska odchodzą w zapomnienie.

Ciepło na wyciągnięcie ręki

Kominki gazowe z kolekcji LEO ograniczają do minimum liczbę obowiązków, które towarzyszą obsłudze tradycyjnych kominków opalanych drewnem. Dużym ułatwieniem jest sam proces ich rozpalania. System uruchamia się za pomocą dotykowego pilota radiowego z wbudowanym termostatem. Wystarczy jedno kliknięcie, by uzyskać płomień i cieszyć się przyjemnym ciepłem bez oczekiwania na rozniecenie ognia. Co więcej, istnieje możliwość zdalnej regulacji wysokości płomienia. W zapomnienie odchodzą więc kwestie organizacyjne związane między innymi ze składowaniem opału czy dokładaniem do kominka. Kominki gazowe LEO od Kratki.pl bez konieczności czyszczenia będą gotowe do użycia w każdej chwili. Posiadają funkcję programowania temperatury dobowej nawet z siedmiodniowym wyprzedzeniem, co pozwala osiągnąć przyjemne ciepło w pomieszczeniu jeszcze przed powrotem z pracy, siłowni czy dłuższego wyjazdu.

Estetyka na najwyższym poziomie

Kominki gazowe z serii LEO firmy Kratki.pl wyróżnia nowoczesny, elegancki design o horyzontalnej i realistycznej wizji ognia. Dołączone do zestawu kamienie ozdobne, po ułożeniu w palenisku stanowić będą efektowny detal, który zapewni naturalną atmosferę. Niewidoczna ramka fasady ułatwia podziwianie piękna ognia. System przeznaczony jest do zabudowy, dzięki czemu całe wnętrze będzie spójne i estetyczne, a najwyższa jakość wykonania poszczególnych elementów zapewni trwałość inwestycji. Do wyboru mamy aż cztery wersje przeszkleń, co pozwoli dopasować kominek do aranżacji wnętrza. Kominek gazowy LEO od firmy Kratki.pl może mieć przeszkloną jedną, dwie lub nawet trzy ścianki. Kominki dostępne są również w wersji z szybą typu TRUEVIEW, która zapewnia niczym niezakłócony widok na ogień bez niepożądanych refleksów.

Ekologicznie i bezpiecznie

W przypadku kominków z kolekcji LEO styl idzie w zgodnej parze z ekologią - paliwo gazowe określane jest mianem ekologicznego opału, który emituje minimalne ilości zanieczyszczeń. Wszystkie produkty z tej linii posiadają certyfikat CE, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, ochronę zdrowia i środowiska. Warto pamiętać, że instalacja kominków gazowych firmy Kratki.pl nie wymaga posiadania tradycyjnego komina. Jego montaż możliwy jest dzięki systemowi przewodów koncentrycznych, które wystarczy wyprowadzić przewodem poza ścianę budynku lub na jego dach. Kominki LEO można zasilać wykorzystując jedno z dwóch źródeł gazu - ziemny lub LPG. Dodatkową zaletą kominków gazowych firmy Kratki.pl jest wbudowany system zasilający - dzięki niemu urządzenie nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania i może pracować nawet przy braku prądu.

Jeszcze w tym roku firma Kratki.pl planuje rozszerzenie serii o nowe kominki gazowe zróżnicowane pod względem wielkości. Na najbliższe miesiące zaplanowano z kolei premierę modelu LEO 200.

źródło i zdjęcie: Kratki.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT