Kominki, które zachwycają, czyli... V edycja Konkursu dla Instalatorów

Producent wkładów kominkowych firma Kratki.pl już po raz piąty organizuje konkurs dla instalatorów zajmujących się montażem i zabudową jego produktów. Najpiękniejsze aranżacje zostaną nagrodzone bonami o łącznej wartości 25 tys. zł.

Kominki, które zachwycają, czyli... V edycja Konkursu dla Instalatorów

By wziąć udział w V edycji Konkursu dla Instalatorów organizowanej przez Kratki.pl, należy zrobić zdjęcie zainstalowanego i obudowanego wkładu kominkowego marki Kratki oraz zamieścić je na stronie internetowej poprzez wypełnienie online formularza zgłoszeniowego. Sukces poprzednich czterech edycji spowodował, że konkurs na stałe wpisał się w kalendarz organizatorów - liczba nadsyłanych prac każdorazowo przekraczała 400 zgłoszeń, prezentujących nietypowe, oryginalne rozwiązania.

Najciekawsze aranżacje zostaną nagrodzone bonami o wartościach 7000, 5000 i 3000 zł netto do wykorzystania na zakup produktów firmy Kratki.pl. Zdjęcia będzie oceniać niezależne jury, w którym zasiądą specjaliści z branży kominkowej.

W osobnym głosowaniu, najpiękniejsze kominki będą wybierać internauci - w terminie od 1 do 28 kwietnia 2017 r. - na stronie z galerią konkursową będzie można oddawać głos na poszczególne projekty. Laureat nagrody publiczności dostanie w nagrodę tablet firmy Samsung.

Prace można nadsyłać do końca marca 2017 r. Galeria zdjęć, szczegółowe zasady i regulamin konkursu są dostępne na stronie internetowej www.kratki.com.

źródło i zdjęcie: Kratki.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT