Doradca doboru kominków na stronie kratki.pl

Pojawiła się nowa funkcjonalność na stronie kratki.pl - doradca doboru kominków. Jest to odpowiedź na problemy związane z odpowiednim doborem parametrów i rozwiązań związanych z posiadaniem kominka w domu.

Doradca doboru kominków na stronie kratki.pl

Właściwy dobór wkładu kominkowego jest złożoną kwestią. Przy natłoku różnych produktów będących w ofercie wielu producentów możemy czuć się zagubieni. Jakie urządzenie, jaki rodzaj kominka, jaka moc są odpowiednie dla mojego domu? To jedno z wielu pytań, które nasuwają się przy wyborze urządzenia.

Przy pomocy konfiguratora doboru kominka firmy Kratki.pl, mamy możliwość w prosty i przystępny sposób samodzielnie wybrać najbardziej odpowiedni wkład lub piec wolnostojący dla swoich potrzeb. Oczywiście program pokazuje tylko wycinek oferty, czyli sugeruje urządzenie, które powinno spełnić oczekiwania klienta. Dodatkowo wskazuje osprzęt, który wskazany jest przy budowie kominka.

Doradca daje możliwość wygenerowania, wydrukowania i wysłania formularza do konsultanta firmy Kratki.pl w celu doboru odpowiedniego urządzenia. Ponadto firma Kratki.pl może zapewnić, iż przyjazny interfejs użytkownika oraz dostępna na każdym etapie pomoc sprawiają, że obsługa programu jest intuicyjna, a jego zalety szybko doceni zarówno osoba nie znająca się na instalacjach kominkowych, jak również ekspert w tej dziedzinie.

źródło i zdjęcie: kratki.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT