Nowe kratki wentylacyjne od Rekuperatory.pl

Ozdobne kratki wentylacyjne z powodzeniem zastąpić mogą tradycyjnie montowane w suficie anemostaty wywiewne i nawiewne. Firma Rekuperatory.pl zaprezentowała właśnie oryginalne kratki wentylacyjne.

Nowe kratki wentylacyjne od Rekuperatory.pl

Są bardziej widoczne od anemostatów - szczególnie jeżeli wybierzemy te ze stali nierdzewnej - i można z nich uczynić nowoczesny, estetyczny element dekoracyjny wnętrza. Montuje się je w górnej strefie ściany pod sufitem lub w strefie przypodłogowej (kratki prostokątne) i mogą służyć zarówno do nawiewu, jak i wyciągu powietrza z pomieszczenia. Można je montować w pionie lub w poziomie.

Dostępne są trzy kształty kratek (okrągłe, prostokątne i kwadratowe) w 15 różnych wzorach, które powinny zadowolić gusta nawet najbardziej wybrednego architekta wnętrz.

Niepowtarzalny design kratek został nagrodzony w 2009 r. prestiżową nagrodą IF Product Design Award. Kratki wentylacyjne, by zachowały swój niepowtarzalny wygląd, nie mają zewnętrznych widocznych elementów regulacyjnych, a regulacja siły strumienia powietrza odbywa się za pomocą przepustnic kanałowych, również dostępnych w ofercie Rekuperatory.pl, a montowanych w kanale doprowadzającym powietrze do puszki rozprężnej. Ich mocowanie w ścianie odbywa się poprzez specjalnie wykonany zacisk. Kratki wykonane są ze stali nierdzewnej i mogą być malowane na biały kolor.

źródło i zdjęcia: rekuperatory.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT