Bloguj z Purmo!

Purmo, jeden z czołowych producentów systemów grzewczych na świecie, rozpoczyna aktywne działania w blogosferze. "Purmosfera" to serwis poradnikowo-lifestylowy skierowany do czytelników poszukujących modnych i innowacyjnych rozwiązań dla domu. Firmowy blog ma na celu budowanie świadomości wśród klientów i wzmocnienie wizerunku marki na polskim rynku instalacyjnym.

Bloguj z Purmo!

"Purmosfera" to przestrzeń w której w szczególności odnajdą się osoby poszukujące praktycznych porad i inspiracji z zakresu aranżacji wnętrz, designu, architektury oraz ogrzewania. Na platformie nie zabraknie również interesujących treści dla zwolenników… kulinariów i podróży.

Skąd tak oryginalny pomysł? Koncern Rettig ICC do którego należy marka Purmo swoją silną i stabilną pozycję rynkową osiągnął dzięki nieustannej dbałości o jakość i innowacyjność oferowanych rozwiązań. Firma od lat wyznacza nowe trendy na rynku instalacji grzewczych, nadszedł więc czas aby przenieść je na pole komunikacji. Biorąc pod uwagę fakt, że klienci coraz częściej zwracają się w stronę merytorycznych treści związanych z usługami i produktami, które kupują, prowadzenie bloga firmowego pozwoli świadomie budować zaufanie i wizerunek marki Purmo wśród potencjalnych klientów, partnerów biznesowych oraz firm konkurencyjnych.

Blog dostępny jest pod adresem: www.purmosfera.pl.

źródło i zdjęcie: PURMO

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Kea
Purmo Group Poland
Purmo Group Poland
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT