Bosch wśród najlepszych pracodawców Top Employers Polska 2015

Top Employers Institute, specjalizujący się w badaniach polityki personalnej oraz warunków pracy, po raz drugi z rzędu nagrodził firmę Robert Bosch prestiżowym certyfikatem Top Employers Polska. Wyjątkowa polityka zatrudnienia firmy została doceniona.

Bosch wśród najlepszych pracodawców Top Employers Polska 2015

Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych pracodawców, oferujących bardzo dobre warunki pracy, prowadzących działania promujące rozwój pracowników na wszystkich szczeblach organizacji oraz nieustannie doskonalących praktyki związane z zatrudnieniem. Firma Robert Bosch Sp. z o.o. otrzymała prestiżową certyfikację Top Employers Polska już dwa razy: w roku 2014 oraz 2015.

Tytuł Top Employers otrzymują firmy, które pozytywnie przeszły niezależny audyt weryfikujący standardy w dziedzinie polityki personalnej. W tym roku Top Employers Institute dokonał oceny między innymi w oparciu o następujące kryteria: strategię rozwoju talentów i kariery, planowanie potrzeb kadrowych, wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, politykę wynagrodzeń czy kulturę organizacji.

Już po raz drugi otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Top Employers Polska, co potwierdza, że firma Robert Bosch zajmuje czołowe miejsce w gronie najlepszych pracodawców w Polsce. Aktywnie wspieramy rozwój pracowników i stawiamy na takie wartości jak odpowiedzialność, inicjatywa, otwartość i zaufanie. Nasi pracownicy cenią sobie pracę w międzynarodowym środowisku, strategię firmy, w której innowacyjność idzie w parze z dbałością o środowisko naturalne, różnorodność i możliwość rozwoju w wielu obszarach. Zaletą jest również stabilność zatrudnienia oraz bogata oferta szkoleń. Cieszymy się, że nasza konsekwentna polityka personalna została zweryfikowana i doceniona podczas niezależnego audyt,
powiedziała Prezes firmy Robert Bosch w Polsce, Krystyna Boczkowska.

źródło: Bosch

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT