Nowe serwisy Purmo Expert dla instalatorów oraz projektantów instalacji grzewczych

Marka Purmo uruchomiła nowe serwisy internetowe przeznaczone do kontaktu z profesjonalistami. Skierowane są one do instalatorów oraz do projektantów instalacji grzewczych. Nowe serwisy online umożliwiają jeszcze szybszy i bardziej wszechstronny kontakt z marką Purmo.

Nowe serwisy Purmo Expert dla instalatorów oraz projektantów instalacji grzewczych

Serwisy Purmo Expert są dostępne z poziomu podstawowej strony internetowej www.purmo.pl - zakładka "Dla profesjonalistów".

Serwis online przeznaczony dla firm instalacyjnych współpracujących z marką Purmo, należących do Klubu Polecanego Instalatora Purmo. Dokładne warunki przyjęcia do klubu opisane są na stronie http://www.purmo.com/pl/instalatorzy.html.

W internetowej strefie Expert Instalator partner Klubu Polecanego Instalatora Purmo otrzymuje wszystkie bieżące informacje dotyczące obsługi konta w programie. Strona główna zawiera aktualne informacje o akcjach promocyjnych, konkursach oraz wsparciu dla instalatorów (np. nowe programy komputerowe, darmowe aplikacje).

W serwisie można sprawdzić stan konta punktowego w programie lojalnościowym, zgłosić punkty, sprawdzić rankingi oraz prześledzić korespondencję. Serwis podaje również informacje o wygranych w konkursach oraz o zrealizowanej wysyłce nagród. Poprzez serwis Expert Instalator można również szybko wymienić punkty w programie lojalnościowym na wybrane nagrody. Wszystkie dane, także historyczne, są stale dostępne online po zalogowaniu się do systemu.

źródło i zdjęcie: Purmo

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT