Vaillant wspiera SOS Wioski Dziecięce

Firma Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. chce pomagać tym, którzy najbardziej tego potrzebują. We współpracy ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce będzie dbać o najmłodszych w zaspokajaniu podstawowych potrzeb, jakim jest m.in. zapewnienie ogrzewania i ciepłej wody w budynkach mieszkalnych.

Vaillant wspiera SOS Wioski Dziecięce

Vaillant z ogromnym sercem 

We wrześniu 2013 r. firma Vaillant Saunier Duval bezpłatnie dokonała przeglądów systemów ogrzewania oraz wymieniła instalację grzewczą na nową w jednym z domów w SOS Wiosce Dziecięcej w Biłgoraju. Będzie sukcesywnie modernizowała instalacje grzewcze w pozostałych SOS Wioskach Dziecięcych oraz regularnie przeprowadzała przeglądy techniczne.

Domy w wioskach są najważniejszym miejscem dla podopiecznych. To w nich na co dzień mieszkają rodziny SOS, dzieci bawią się, uczą, odpoczywają. Dlatego podstawą jest zapewnienie odpowiedniej temperatury w domach, która zagwarantuje poczucie komfortu i wygody.

Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. to firma odpowiedzialna społecznie, dla której najważniejsze we współpracy z organizacją charytatywną jest zrozumienie potrzeb oraz rozwiązywanie problemów.

Nowe urządzenia grzewcze pozwolą płacić niższe rachunki za energię elektryczną i ogrzewanie, są wydajne a przy tym przyjazne dla środowiska.

***

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem oraz opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie, z powodzeniem realizuje swoją misję w Polsce już od prawie 30 lat. Obecnie ma pod opieką ponad 1300 dzieci.

źródło: Vaillant

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT