Nagroda dla firmy Ariston w konkursie MOVI&Co

Już po raz drugi firma Ariston zdobyła ważną nagrodę w konkursie MOVI&Co. Konkurs skierowany jest do młodych ludzi w wieku od 18 do 35 lat, których zadaniem było wymyślenie i stworzenie reklamy, reklamy wirusowej lub filmu korporacyjnego. Projekt "Memories of Velis" stworzony przez Aleksandrę Rosso uplasował się na drugim miejscu.

Nagroda dla firmy Ariston w konkursie MOVI&Co

Do 9. edycji konkursu MOVI&Co zgłoszono 27 filmów.

"Memories of Velis" to animowany film ukazujący w ironiczny i oryginalny sposób narodziny oraz rozwój podgrzewacza wody firmy Ariston. Przedstawione to zostało w formie rodzinnego albumu fotograficznego. Narrator poprzez serię zdjęć przekazuje historię o "życiu" urządzenia: od bociana przynoszącego "dziecko", poprzez jego pierwszy dzień w szkole, następnie szereg uzyskanych osiągnięć i nagród, aż po jego obecność w naszych domach.

Uroczystość wręczenia nagród, która odbyła się 13 grudnia 2012 r. w prestiżowym Triennale di Milano, zaszczycili swoją obecnością członkowie zarządu firmy Ariston, którzy pogratulowali młodej artystce wyobraźni oraz odrobiny ironii w skutecznej prezentacji jednego z najbardziej popularnych produktów.

źródło i zdjęcie: Ariston

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT