Ariston na ISH 2013

Tematem stanowiska wystawowego firmy Ariston Thermo podczas tegorocznej edycji ISH - największych na świecie międzynarodowych targów poświęconych tematyce usług budowlanych, wyposażenia łazienek, technologii klimatyzacyjnej i chłodniczej oraz energii odnawialnych, było hasło: "Inteligentne rozwiązania dla odpowiedzialnego komfortu".

Ariston na ISH 2013

W tym roku produkty ponad 2.400 wystawców obejrzała rekordowa liczba - 190 tysięcy odwiedzających.

Na stoisku firmy Ariston można było zobaczyć przekrój przez gamę oferowanych urządzeń, od korzystających z energii odnawialnej z powietrza podgrzewaczy wody po rozwiązania do ogrzewania domu i instalacje solarne. Odwiedzający stanowisko firmowe Ariston mogli zapoznać się również z wieloma nowościami produktowymi, m.in. nową serią innowacyjnych pomp ciepła typu powietrze-woda Nimbus służących zarówno do centralnego ogrzewania, jak i podgrzewania wody, a także Fast EVO reprezentujący całkowicie odnowioną linię elektrycznych podgrzewaczy wody.

W dziedzinie najwyższej efektywności i oszczędności energii połączonej z maksymalnym komfortem użytkowania zaprezentowano m.in. jedno z najefektywniejszych urządzeń marki Ariston - Genus Premium EVO - kompaktowy jednofunkcyjny kocioł gazowy z modulacją mocy i pompą sterowaną elektronicznie oraz ewolucyjny w sposobie zarządzania komfortem sterownik systemowy SENSYS, pozwalający na kontrolę funkcjonowania każdego elementu systemu z najwyższą łatwością.

Stanowisko wystawowe Ariston umieszczone w dziale Energia cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Prezentowane na nim rozwiązania z pewnością przyczynią się do ulepszenia życia codziennego każdego użytkownika urządzeń Ariston.

źródło i zdjęcie: Ariston

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT