Pompa ciepła NUOS zdobywcą nagrody Trophée de la Maison

Każdego roku Monadia, główne Centrum Jakości francuskich konsumentów, przyznaje Trophées de la Maison (Trophies of the House ed.; Nagrody Domu), które są znakiem jakości przyznawanym najlepszym urządzeniom do użytku domowego, dostępnych na francuskim rynku. Nagroda Trophée de la Maison jest dowodem na to, że podgrzewacz wody Nuos firmy Ariston Thermo jest odpowiedzią na najbardziej zróżnicowane potrzeby klientów. To nowoczesne, przyjazne dla środowiska i oszczędne urządzenie, które dopasowuje się do potrzeb użytkownika.

Pompa ciepła NUOS zdobywcą nagrody Trophée de la Maison

Po znakomitym przejściu testów jakości w edycji 2013-14, NUOS podgrzewacz wody z pompą ciepła marki Ariston - został zaproponowany bezpośrednim klientom w celu przetestowania go w warunkach domowych. Osiemdziesiąt pięć procent z nich powiedziało, że natychmiast zaczęliby korzystać z tego produktu ze względu na jego zalety, jakimi są oszczędność i dbałość o środowisko.

Użytkownicy podgrzewacza do wody z pompą ciepła Nuos podkreślali przede wszystkim fakt, iż jest on urządzeniem, które można zaprogramować zgodnie z naszymi potrzebami. Dodatkowo działanie pompy ciepła oraz możliwości funkcji Boost są w stanie zapewnić wysokie oszczędności energii. Użytkownicy docenili również łatwość użytkowania tego urządzenia: "łatwiej z niej korzystać niż z pralki automatycznej", "proste programowanie", "znakomity produkt, doskonale zaprojektowany, łatwy w użyciu" - te opinie pojawiały się najczęściej w ich komentarzach.

źródło i zdjęcie: Ariston Thermo Polska

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT