Nowa wersja oprogramowania DEVIlink

Producent ogrzewania podłogowego firma DEVI, zachęca do bezpłatnego pobierania nowej wersji oprogramowania DEVIlink - systemu sterowania ogrzewaniem. Najnowszy wariant DEVIlink oferuje w odróżnieniu od poprzednika m.in. możliwość sterowania innymi typami urządzeń grzewczych.

Nowa wersja oprogramowania DEVIlink

Nowa wersja oprogramowania DEVIlink - systemu sterowania ogrzewaniem firmy DEVI, dostosowuje się do zmieniających się potrzeb i wymagań użytkownika. Najnowszą wersję można bezpłatnie pobrać i zainstalować.

Nowe oprogramowanie DEVIlink pozwala dodać pompę ciepła firmy Thermia lub przekaźnik kotła Danfoss Link, którymi następnie można sterować za pomocą DEVIlink.
Przekaźnik kotła Danfoss Link służy do włączania i wyłączania kotłów gazowych i olejowych, zależnie od potrzeb. Zamiast ogrzewać cały czas wszystkie pomieszczenia, kocioł włącza się tylko wtedy, gdy któreś z nich wymagają ogrzania. Przekaźnik kotła komunikuje się bezprzewodowo z systemem DEVIlink i jest podłączony bezpośrednio do kotła.

W zależności od posiadanej wersji oprogramowania, aktualizację do nowej wersji DEVIlink można przeprowadzić w jednym lub w dwóch krokach.

Instrukcja aktualizacji znajduje się na stronie producenta oprogramowania DEVIlink.

źródło i zdjęcie: DEVI

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
DEVI Elektryczne Systemy Grzewcze, Danfoss Poland
DEVI Elektryczne Systemy Grzewcze, Danfoss Poland
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT