Rozpoczęto projekt elektrowni geotermalnej w Indonezji

Firma Arrow Resources Development Inc. otrzymała zgodę i wsparcie finansowe od Azjatyckiego Banku Rozwoju na rozpoczęcie projektu elektrowni geotermalnych w Indonezji. Inwestycja będzie generowała do 50 MW energii elektrycznej.

Rozpoczęto projekt elektrowni geotermalnej w Indonezji

Arrow Resources Development Inc. rozwija i koordynuje działania korporacyjne, finanse i marketing oraz działania administracyjne na terenie USA i Indonezji, a także prowadzi korporacyjny program rozwoju zasobów naturalnych firmy na rynku azjatyckim. Jest związana z Arrow Pacific Resources Group Limited (BVI Company) w ramach realizacji projektów budowy dużych plantacji i gospodarstw rolnych oraz instalacji geotermalnych w Indonezji.

Firma Arrow Resources Development Inc. ogłosiła niedawno decyzję o wyborze miejsca rozpoczęcia projektu elektrowni geotermalnej w Indonezji - zakład będzie zlokalizowany w Lampung.

Procedury zapewnienia finansowania w odniesieniu do planu zagospodarowania terenu i lokalizacji, zostały już rozpoczęte i Spółka przewiduje zakończenie tych działań w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Arrow Resources Development Inc.  prowadzi obecnie działalność przy wszystkich aspektach realizacji projektu i przewiduje pozytywne zamknięcie finansowania budowy elektrowni geotermalnej w 2011 roku.

Projekt elektrowni geotermalnej w Indonezji jest częściowo finansowany z dotacji Azjatyckiego Banku Rozwoju - kwota 1,4 mln USD została już przekazana na konto wykonawcy.

źródło i zdjęcie: thinkgeoenergy.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT