PRODUCENCI
Auer. Wyłączny przedstawiciel: Ciepło-Tech sp.j.
ul.Polna 76C, 55-010  Groblice
tel. 797 727 403

Auer to ponad 120 lat doświadczeń w badaniach nad zaawansowanymi technologiami grzewczymi i szeroka gama rozwiązań w zakresie techniki grzewczej dedykowanych dla budownictwa mieszkaniowego, domów jednorodzinnych, instytucji oraz firm.

Dzięki systematycznemu rozwojowi, Auer oferuje dzisiaj najnowocześniejsze kotły gazowe i elektryczne, pompy ciepła, akcesoria oraz systemy hydrauliczne dostosowane do indywidualnych potrzeb. Firma wyspecjalizowana jest w produkcji urządzeń wysokiej jakości, łatwych w instalacji i obsłudze, oszczędnych a przez to przyjaznych środowisku.

Auer to niezależna firma, która projektuje, wdraża i rozwija swoje produkty we własnym ośrodku badawczym znajdującym się w Pikardii na północy Francji. Badania nad nowoczesnymi technologiami są istotną częścią działalności firmy a koncentracja wyjątkowej wiedzy i zaawansowanej technologii składają się na siłę i niepowtarzalność marki.

W 2016 roku marka Auer świętuje swoje 10-lecie obecności na Polskim rynku. Każdy rok tej obecności to kolejne sukcesy odniesione dzięki zaufaniu naszych klientów. Dzięki temu zaufaniu wchodzimy teraz z nową energią w kolejną dekadę.

Produkty marki Auer znajdują nabywców poprzez szeroką sieć sprzedaży w Europie i poza jej granicami. Wyłącznym przedstawicielem marki w Polsce jest firma Ciepło-Tech sp.j.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT