10-lecie obecności marki Auer na polskim rynku

Dokładnie 10 lat temu, na targach budowlanych we Wrocławiu, po raz pierwszy zaprezentowaliśmy w Polsce kondensacyjny kocioł pulsacyjny marki Auer. Było to spontaniczne przedsięwzięcie, jednak wiedzieliśmy że mamy wyjątkowy produkt. Jak się okazało zainteresowanie nowym rodzajem kotłów kondensacyjnych było bardzo duże. To był początek naszej działalności.

10-lecie obecności marki Auer na polskim rynku

W kwietniu tego roku marka Auer świętuje 10-lecie obecności na Polskim rynku. W tym czasie gama produktów stale się poszerzała i dzisiaj mamy przywilej oferować Państwu najnowocześniejsze kotły, pompy ciepła oraz systemy hydrauliczne marki Auer.

Analizy przeprowadzone wśród naszych klientów potwierdzają, że produkty marki Auer są bardzo wysokiej jakości oraz – co chyba najważniejsze – bardzo ekonomiczne. Najlepszym przykładem jest tutaj kocioł pulsacyjny – jedno z najbardziej oszczędnych urządzeń grzewczych na rynku. Dowodzą tego zwłaszcza porównania z najlepszymi kotłami kondensacyjnymi innych marek oraz automatycznymi kotłami węglowymi. Niższe rachunki za ogrzewanie i znacznie niższe koszty serwisowe kotła pulsacyjnego są najważniejszymi czynnikami wpływającym na zadowolenie jego użytkowników. Również pozostałe produkty marki Auer, szczególnie pompy ciepła, charakteryzują się zaawansowaną technologią oraz wysoką jakością wykonania.

Okrągła rocznica to doskonała okazja żeby zaoferować naszym klientom doskonałe produkty w promocyjnych cenach. Dodatkowo wprowadzamy sprzedaż ratalną dla naszych urządzeń! Szczegóły na stronach www.auerpolska.com oraz www.cieplotech.pl.

Minęło już 10 lat i należy tutaj dodać, że bardzo udanych lat. Każdy rok obecności marki Auer w Polsce to nieustanny wzrost sprzedaży i kolejne sukcesy odniesione dzięki zaufaniu naszych klientów. Dziękujemy Wam bardzo.

Zespół Ciepło-Tech sp.j.
Wyłącznego przedstawiciela marki Auer w Polsce

Źródło i zdjęcia: Ciepło-Tech sp.j.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Auer. Wyłączny przedstawiciel: Ciepło-Tech sp.j.
Auer. Wyłączny przedstawiciel: Ciepło-Tech sp.j.
Auer. Wyłączny przedstawiciel: Ciepło-Tech sp.j.
Auer. Wyłączny przedstawiciel: Ciepło-Tech sp.j.
Auer. Wyłączny przedstawiciel: Ciepło-Tech sp.j.
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT