Ogrzewanie domu bez węgla i gazu - poznaj pompy ciepła Maxcom!

Pompy ciepła marki Maxcom reprezentują innowacyjne, proekologiczne i energooszczędne rozwiązanie w zakresie pozyskiwania energii. Ich efektywność operacyjna w połączeniu z wykorzystaniem komponentów o najwyższej jakości zapewniają ich niezawodność oraz minimalizują koszty użytkowania.

Ogrzewanie domu bez węgla i gazu - poznaj pompy ciepła Maxcom!

Jako alternatywa dla tradycyjnych kotłów na gaz, węgiel czy pellet, pompy ciepła oferują rozwiązanie przyjazne dla środowiska, eliminując emisję szkodliwych substancji, popiołu i dymu. Bezpieczeństwo ich użytkowania stanowi kolejny istotny atut.

Systemy Maxcom doskonale współpracują zarówno z tradycyjnymi źródłami energii, jak i systemami fotowoltaicznymi, oferując zintegrowane rozwiązania energetyczne.

Pompy typu powietrze-woda

Wśród pomp ciepła, modele typu powietrze-woda cieszą się szczególną popularnością. Są one przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń, chłodzenia, a także podgrzewania wody użytkowej.

Wykorzystują one bezpłatną energię cieplną z powietrza, którą następnie przekazują do systemu ogrzewania.

Pompy ciepła Maxcom znajdują zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i w różnorodnych przedsiębiorstwach.

Są odpowiednie do montażu w nowych obiektach, jak również w budynkach modernizowanych lub przechodzących na nowe źródła ciepła.

Niezależnie od lokalizacji, pompy Maxcom zapewniają efektywną i niezawodną pracę w różnorodnych warunkach temperaturowych.

Zasada działania pompy powietrze-woda.

Dotacje na zakup pompy ciepła

Około 80% ciepła generowanego przez pompy ciepła marki Maxcom pochodzi bezpośrednio z powietrza. Energia potrzebna do ich napędzenia stanowi tylko niewielką część całkowitej konsumpcji.

Sektor Odnawialnych Źródeł Energii, w tym technologii pomp ciepła, szybko się rozwija, napędzany oszczędnościami wynikającymi z produkcji energii odnawialnej, obniżonymi cenami sprzętu w porównaniu do poprzednich lat, wzrostem świadomości ekologicznej oraz dostępnymi dotacjami na wsparcie inwestycji.

Program "Czyste Powietrze" jest inicjatywą rządową skierowaną do właścicieli lub współwłaścicieli domów mieszkalnych, którzy planują zastąpić przestarzałe systemy ogrzewania nowoczesnymi pompami ciepła spełniającymi najwyższe standardy. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 35 000 zł.

Prosty formularz aplikacyjny, uproszczony proces składania wniosków oraz wsparcie ekspertów zapewniają szybką rekompensatę inwestycji w pompy ciepła i systemy fotowoltaiczne.

Do najistotniejszych zalet produktów marki Maxcom zaliczamy:

Do 7 lat gwarancji

Spokój i bezpieczeństwo zapewnia wydłużona do 7 lat gwarancja. Serwis Maxcom to obsługa na najwyższym poziomie oraz szybkie wsparcie techniczne. Szczegółowe warunki gwarancji znajdują się w karcie gwarancyjnej.

Koszty inwestycyjne

  • Atrakcyjny stosunek jakości do ceny.
  • Ograniczenie wielkości kotłowni.

Koszty eksploatacyjne

  • Znaczna redukcja kosztów ogrzewania pomieszczeń i ciepłej wody użytkowej.
  • Wysoka sprawność i najwyższa klasa energetyczna A***.
  • Ograniczone* koszty serwisowe i konserwacyjne**

* W zależności od rodzaju pompy
** Brak konieczności wykonywania przeglądów kominiarskich

  • Ogrzewanie domu z tradycyjnymi instalacjami grzejnikowymi, także starego typu. Nawet przy bardzo niskiej temperaturze zewnętrznej (do -20°C)

Integracja z fotowoltaiką

Ekologiczne rozwiązania

Zastosowany w pompach ciepła Maxcom czynnik chłodniczy R32 to nowoczesne rozwiązanie charakteryzujące się minimalnym wpływem na środowisko i wysoką wydajnością w porównaniu z innymi dostępnymi technologiami.

Jest przyjazny dla warstwy ozonowej, nadaje się do recyklingu, a dzięki wyższej efektywności wymaga mniejszej ilości czynnika, przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności urządzenia. R32 zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowników, nawet w przypadku wycieku, dzięki niskiej toksyczności i braku łatwopalności.


Źródło i zdjęcia: Maxcom S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT