PRODUCENCI
Maxcom S.A.
ul.Towarowa 23a, 43-100  Tychy
tel. +48 32 327 70 89

Maxcom: Twój lider w branży elektroniki użytkowej i fotowoltaiki

Maxcom, z ponad 20-letnim doświadczeniem, jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji elektroniki użytkowej oraz zaawansowanych rozwiązań fotowoltaicznych. Rozpoczynając od telefonów stacjonarnych, ewoluowaliśmy do oferowania szerokiej gamy produktów, w tym nowoczesnych telefonów komórkowych, smartfonów, bezprzewodowych głośników, sportowych zegarków i opasek, elektrycznych hulajnóg, robotów sprzątających, LEDowych lamp, innowacyjnych rozwiązań fotowoltaicznych oraz systemów Smart Home.

Nasze produkty są synonimem najwyższej jakości i innowacyjności, zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Jako wiodący dostawca, Maxcom szczyci się swoją hurtownią wysokowydajnych komponentów fotowoltaicznych, dostarczając tylko produkty najwyższej klasy od renomowanych producentów. Nasza specjalizacja w fotowoltaice połączona z bogatym portfolio produktów elektronicznych stawia nas na czele obowiązujących trendów rynkowych.

Nasza nowo wybudowana hala magazynowa zapewnia stały dostęp do pełnej gamy produktów, eliminując potrzebę długiego oczekiwania na dostawy. Zespół naszych wykwalifikowanych ekspertów z branży solarnej oferuje kompleksową obsługę każdego klienta, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, z niezawodnością jako naszym priorytetem.

Odkryj różnorodność i jakość z Maxcom – liderem w dostarczaniu rozwiązań elektronicznych i fotowoltaicznych, który nieustannie podąża za innowacjami, aby dostarczać produkty spełniające najwyższe standardy jakości i technologii.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT