Magazyny energii BMZ HYPERION w promocyjnej cenie!

Magazynowanie energii zyskuje na znaczeniu we współczesnym świecie, gdzie rośnie zainteresowanie rozwijaniem źródeł energii odnawialnej. Marka Hyperion wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując innowacyjne i efektywne rozwiązania w postaci swoich systemów magazynowania energii.

Magazyny energii BMZ HYPERION w promocyjnej cenie!

Jedną z głównych zalet magazynów energii marki Hyperion BMZ jest ich wysoka wydajność.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak litowo-jonowe baterie i inteligentne zarządzanie energią, magazyny te efektywnie gromadzą i wykorzystują energię elektryczną. Pozwala to na minimalizację strat energii oraz zapewnienie stabilnego źródła zasilania nawet w przypadku awarii sieci energetycznej.

Kolejnym atutem magazynów energii marki Hyperion BMZ jest ich łatwość instalacji i obsługi. Kompaktowe rozmiary oraz prosty interfejs użytkownika sprawiają, że montaż i konserwacja tych magazynów są niezwykle proste i nie wymagają zaawansowanej wiedzy technicznej.

Dzięki temu można je łatwo zintegrować ze standardowymi instalacjami energetycznymi w domach czy firmach. Inwestycja w magazyn energii marki Hyperion BMZ może być także opłacalna z ekonomicznego punktu widzenia.

Magazyny te umożliwiają gromadzenie energii w godzinach niskiego popytu i wykorzystywanie jej w godzinach szczytu, co znacząco obniża rachunki za prąd.

Ponadto, rosnąca liczba programów wsparcia dla energii odnawialnej może przynieść dodatkowe korzyści finansowe dla właścicieli magazynów energii.

Magazyny energii marki Hyperion BMZ to innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają efektywne zarządzanie energią elektryczną.

Wysoka wydajność, łatwość obsługi oraz potencjalne oszczędności finansowe sprawiają, że są one coraz częściej wybierane przez osoby pragnące uniezależnić się od tradycyjnych źródeł energii.

Inwestycja w magazyn energii marki Hyperion to trafny wybór zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Magazyn energii HYPERION to litowo-jonowy wysokonapięciowy system magazynowania energii o pojemności 7,5 kWh, współpracujący z hybrydowymi falownikami fotowoltaicznymi.

Magazyn energii BMZ HYPERION może być zbudowany z 3 do 6 modułów bateryjnych (każdy o pojemności 2,5 kWh), co daje użytkową pojemność od 7,5 do 15 kWh.

Równoległe połączenie magazynów energii BMZ Hyperion pozwala na rozbudowę systemu magazynowania. W ofercie promocyjnej Maxcom dostępne są również magazyny energii o różnych mocach poboru energii.

Magazyn energii BMZ HYPERION jest przystosowany do pracy w trybie awaryjnym lub rezerwowym. Zasilanie odbywa się w układzie trójfazowym, co oznacza, że BMZ Hyperion może w pełni podtrzymywać zasilanie w całym budynku w przypadku zaniku napięcia z sieci elektroenergetycznej.

Do pracy w trybie awaryjnym lub rezerwowym wymagany jest kompatybilny hybrydowy falownik fotowoltaiczny.

Kompatybilność BMZ Hyperion z falownikami hybrydowymi:

  • GoodWe ET Plus+
  • Sungorw SH
  • SMA Sunny Boy Storage
  • Kostal PLENTICORE plus
  • Fronius GEN24

Najważniejsze cechy:

  • Modułowe i skalowalne
  • Wytrzymałe i bezpieczne
  • Zasilanie awaryjne

Hyperion to niemiecki producent urządzeń magazynujących energię elektryczną BMZ i jest liderem na europejskim rynku litowo-jonowych inteligentnych systemów zasilania.

BMZ Poland jest częścią BMZ the Innovation Group, wiodącego na globalnym rynku dostawcy inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii w oparciu o technologię litowo-jonową.


Źródło i zdjęcia: Maxcom S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT