Osprzęt elektroinstalacyjny w kolorach jesieni

23 września rozpoczęła się kalendarzowa jesień. Wbrew pozorom, to ulubiona pora wielu osób, bowiem upały przestały już dokuczać, a pogoda nadal zachęca do spędzania czasu poza domem. W ogrodzie dostrzeżemy szeroką paletę barw - jarzębinowej czerwieni, żółtych liści i mglistych szarości - z których możemy czerpać inspirację do urządzenia własnych pomieszczeń.

Osprzęt elektroinstalacyjny w kolorach jesieni

Wnętrza w szarych, mglistych barwach

Czy byliście kiedyś świadkami porannej mgły na polanie? I towarzyszącej jej całkowitej ciszy? To jeden z najbardziej metafizycznych spektakli jesieni. Wywołuje głębokie uczucie odprężenia i łączności z naturą. Tę łączność coraz częściej pragniemy odtworzyć w naszych domach. Ciepłe szarości, nawiązujące do natury, już od ponad dekady stosowane są szeroko  w farbach i tekstyliach wnętrzarskich. W sezonie 2021/22 również stanowią ważny trend, który jako klienci odnajdziemy w postaci grafitowych mebli lub szarego sprzętu domowego - od lodówek po kontakty.

Praktyczne i funkcjonalne łączniki Aria w szarej kolorystyce doskonale sprawdzają się w nowoczesnych kuchniach, które równocześnie spełniają rolę jadalni fot. Ospel

Złote akcenty we wnętrzach

Złoto, jako kolor dla osprzętu elektrycznego, było modne już przed wojną. Wówczas wiele kontaktów wykonanych było z metalu w kolorze złota lub miedzi. Obecnie złoto powraca triumfalnie i to nie tylko do klasycznie urządzonych gabinetów lub klubów, ale do naszych domów. Jesienne złoto jest barwą subtelniejszą i łagodniejszą od złota metalicznego. Przepięknie łączy się modnymi od kilku sezonów zieleniami. Szampański odcień łączników Sonata łączy jesienną nostalgię z nowoczesnością.

Łączniki Sonata w złotym kolorze wprowadzą do wnętrz jesienny klimat fot. Ospel

Brązowe i szare kolory we wnętrzach

Do wnętrz naszych domów warto zaprosić pozostałe kolory jesiennej aury: nasycone czerwienie, pomarańcze i…czekoladowe brązy. Brąz, to odcień który w zaskakująco korzystny sposób łączy biel, szarość i czerń. Jesienne aranżacje to przecież nie tylko dynie i jarzębina w wazonie. Ten szlachetny kolor drewna doskonale uwypukla odwołania do natury. Wspomniane powyżej mgliste szarości ocieplają się w połączeniu z brązami dając świeży i niebanalny efekt.

Seria łączników Impresja dostępna jest w szarych, stonowanych barwach fot. Ospel

W wystrojach korzystających z uniwersalności szarej farby, zachęcamy do stosowania równie uniwersalnej kolorystki osprzętu. W serii Impresja odnajdziemy na przykład łącznik w wykończeniu „szczotkowana satyna”. Subtelny i elegancki kontakt podkreśli szarość ściany, która stanowi tło dla kawowych mebli i ozdób.

źródło i zdjęcia: Ospel

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT