Osprzęt elektryczny IMPRESJA firmy OSPEL

Choć w sztuce istnieje wiele kierunków, żaden nie gloryfikuje tak roli oświetlenia, jak czyni to impresjonizm. To właśnie przedstawiciele tego nurtu - francuscy malarze impresjoniści jako pierwsi dostrzegli jak za pomocą odpowiedniej gry światłem można uchwycić chwilę uzyskując przy tym niepowtarzalny efekt. W myśl tej idei możemy zbudować magiczny nastrój także w naszych domach np. dzięki umiejętnie dobranym elementom wykończenia, takim jak osprzęt elektryczny.

Osprzęt elektryczny IMPRESJA firmy OSPEL

Subtelne wrażenie klasy i elegancji osiągniemy wykorzystując podtynkową serię Impresja firmy Ospel. Kolekcja zwraca uwagę nowoczesnym, geometrycznym i oryginalnym kształtem  o delikatnie wypukłej linii, tak w przypadku głównego elementu sterującego, jak i wymiennej ramki. Również jeśli chodzi o kolorystykę Impresja nawiązuje do prac impresjonistycznych mistrzów, którzy operowali głównie jasną, pastelową kolorystyką.

W serii prym wiedzie bowiem pięć barw: ecru, biały, srebrny, tytanowy oraz metaliczny złoty. Bogata paleta kolorystycznych możliwości  i umiejętne połączenie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że osprzęt elektryczny Impresja można dopasować do rozmaitych stylów, w tym także minimalistycznych aranżacji. Dzięki zestawieniu oryginalnej formy ze współgrającymi odcieniami kolekcja stanowić będzie intrygujący, aranżacyjny detal, nie przytłaczając przy tym całości wystroju.

Bezsprzecznie warstwa wizualna jest niezwykle istotna. Jednak dopiero, gdy dodamy do niej aspekt użytkowy uzyskamy satysfakcjonujący efekt. Zasada ta obowiązuje także w przypadku osprzętu elektrycznego, czego przykładem jest kolekcja Impresja firmy Ospel. Szeroka oferta elementów wchodzących w skład serii pozwoli nam skomponować wyposażenie wnętrza także w kontekście funkcjonalności. Impresja to różnorodne akcesoria: od łączników (pojedynczych, podwójnych czy potrójnych z podświetleniem lub bez), łączników hotelowych i żaluzjowych, przez gniazda, gniazda RTV-SAT, antenowe, głośnikowe, komputerowe, telefoniczne, po czujniki ruchu, regulatory temperatury oraz ramki, w które możemy wkomponować aż do pięciu różnych elementów zarówno w poziomie, jak i w pionie. Jeśli dodamy do tego, że każdy z nich można zamontować w ramkach wielokrotnych, wysoka funkcjonalność kolekcji będzie niezaprzeczalna. Impresja to najlepszy dowód na to, że oryginalny design może iść w parze z wysoką użytecznością.

Odwaga i śmiałość to cechy niezwykle pożądane podczas aranżowania wnętrz. Wybór klasycznych elementów wykończenia, jak w przypadku osprzętu elektrycznego, zapewni bezpieczeństwo, jednak dopiero stawiając na oryginalne detale stworzymy projekty niebanalne, a przy tym subtelne i klimatyczne. Kolekcja Impresja firmy Ospel będzie stanowiła nowoczesny akcent w każdym domu, ciesząc eleganckim wzornictwem i użytecznością.

źródło i zdjęcie: OSPEL

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT