Światło w zasięgu oka - łączniki z podświetleniem Ospel

Nieodłącznym elementem sezonu jesienno-zimowego są krótkie dni. To czas, kiedy wychodząc z pracy na ulicach wita nas granatowe niebo, a wchodząc do swojego mieszkania po omacku szukamy łącznika światła. Możemy to zmienić, dzięki firmie OSPEL, która proponuje nam różnorodne kolekcje łączników z podświetleniem, a wśród nich modne serie KIER, KARO, SONATA i AS. Bez wątpienia ułatwią nam one codzienne funkcjonowanie i dodatkowo ozdobią wnętrze ciekawym designem.

Światło w zasięgu oka - łączniki z podświetleniem Ospel

Oswoić mrok

Urządzając wnętrze swojego domu chcemy, aby było ono przede wszystkim eleganckie i użyteczne. Planujemy najdrobniejsze szczegóły, które mają nie tylko zdobić pomieszczenia, ale i w praktyczny sposób usprawniać codzienne funkcjonowanie domowników. Chcąc sprostać wymaganiom klientów firma OSPEL oferuje serie osprzętu elektrycznego, w skład których wchodzą m.in. łączniki z podświetleniem z linii KIER, KARO, SONATA i AS, które łączą w sobie wiele atutów. Poza nowoczesnym designem, są one świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza nocą lub w ciemnych pomieszczeniach pozbawionych okien, jak korytarze czy klatki schodowe. Dzięki delikatnemu podświetleniu, które dyskretnie wydostaje się przez specjalne otwory w przycisku, łatwo jest zlokalizować źródło światła na ścianie, co tym samym zdecydowanie ułatwia bezpieczne poruszanie się w ciemności. Wykorzystując ten model w zestawieniu z innymi łącznikami, można również w ten sposób oznaczyć miejsce, w którym włącza się główne źródło światła i oszczędzić czas na poszukiwanie metodą prób i błędów właściwego przycisku. Dodatkowo, istnieje możliwość wymiany modułu podświetlenia, co umożliwia zmianę koloru podświetlenia na wersję o odpowiednim natężeniu oraz barwie odpowiadającej całej aranżacji.

Światło o różnym kształcie

Łączniki z podświetleniem z kolekcji firmy Ospel stanowić mogą również atrakcyjną ozdobę wnętrza. Każda z linii posiada bowiem inny kształt podświetlenia dopasowany stylistycznie do formy obudowy. Z powodzeniem wybrać więc można model odpowiedni do kompozycji pomieszczenia oraz upodobań właściciela. Najnowsza seria łączników KIER będzie idealnym rozwiązaniem dla miłośników nowoczesnych form aranżacji, ceniących sobie nowatorskie kształty oraz nietuzinkowe wzory podświetlenia. Klasyczny styl wnętrza to odpowiednik kolekcji KARO, charakteryzującej się prostymi, geometrycznymi kształtami ramek z lekko wypukłym wnętrzem z delikatną, prostą linią podświetlenia. Dla osób, które lubią ekstrawaganckie i częste zmiany charakteru swojego mieszkania, firma OSPEL ma do zaoferowania serię łączników z podświetleniem SONATA. Ich atutem są wielokrotne ramki, które pozwolą zmienić charakter prostego łącznika w dekoracyjny element domu. W zależności, jak chcemy odmienić wnętrze, możemy wybrać ramki zewnętrzne wykonane ze szkła, kamienia, drewna, stali szlachetnej bądź aluminium, a ich regularny kształt i prosta linia podświetlenia będą współgrały z każdym pomieszczeniem. Z kolei subtelna forma i minimalizm, to nic innego jak seria łączników AS z dyskretnym podświetleniem, która staje się uniwersalnym rozwiązaniem na wiele lat, mimo zmieniającej się wokół stylistyki.

Różnorodność kolekcji łączników z podświetleniem firmy OSPEL sprawia, że idealnie dopasują się do każdego rodzaju wnętrza zapewniając nam światło na wyciągnięcie ręki.

źródło i zdjęcia: Ospel SA


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT